Lisszabon, 2 hálósz. – Városi panoráma, nyugodt övezet
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Bérlő által igazolt Bérlő által igazolt
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

The Sunset Nest

3 személynek
2 hálószoba
1 fürdőszoba
40 m2
1. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Lisszabon
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

The Sunset Nest is located in a small quiet historical neighborhood on the top of one of Lisbon's hills. Enjoy the full view of this beautiful city while cooking or having your dinner, drink a glass of wine as you watch the sun set behind the hills of the city.
Originally build as accommodation for the employees of a chocolate factory, the Estrela D'ouro private community with its azulejo wall decorations and Galician star mosaics is a unique resting place. The lack of through traffic and the quiet village atmosphere provides a fantastic oasis of peace only fifteen minutes walk from the city center.
The wider neighborhood of Graca is stretched out over the top of one of the city’s seven hills only a short downhill walk away from the city center and one hilltop away from the Lisbon Castle. You will find the most breathtaking of Lisbon's many viewpoints “Miradouro da Nossa Senhora do Monte” just a five minute walk up the hill from the apartment and the famous tram # 28 stops just around the corner. Other attractions in the immediate area include the National Pantheon, the Monastery of "São Vicente de Fora" and the famous "Feira da Ladra" flea market held on Tuesdays and Saturdays. Lisbon is everything you have ever heard about it plus all the feelings it evokes when you throw yourself into its open arms. Soft, colorful, chaotic, melancholic, and timidly expressive. Just open the door and it is all around you.

A Sunset Nest egy kis csendes történelmi negyedben található, Lisszabon egyik dombjának tetején. Élvezze a teljes kilátást erre a gyönyörű városra, miközben főz vagy vacsorázik, igyon egy pohár bort, miközben nézi a naplementét a város dombjai mögött.
Az Estrela D'ouro magánközösség eredetileg egy csokoládégyár alkalmazottainak szálláshelyeként épült, azulejo faldíszítéseivel és galíciai csillagmozaikjaival egyedülálló pihenőhely. Az átmenő forgalom hiánya és a csendes falusi légkör a béke fantasztikus oázisát nyújtja, mindössze tizenöt perc sétára a városközponttól.
A Graca tágabb környéke a város hét dombjának egyikén húzódik, mindössze egy rövid lejtős sétára a városközponttól, és egy dombtetőre a lisszaboni kastélytól. Lisszabon számos kilátópontja közül a "Miradouro da Nossa Senhora do Monte" leglélegzetelállítóbbat mindössze öt perc sétára található a lakástól a dombon, és a híres 28-as villamos megállója is csak egy saroknyira van. A közvetlen környéken található egyéb látnivalók közé tartozik a Nemzeti Pantheon, a "São Vicente de Fora" kolostor és a híres "Feira da Ladra" bolhapiac, amelyet keddenként és szombatonként tartanak. Lisszabon mindaz, amit valaha is hallott róla, plusz minden érzés, amit akkor idéz elő, amikor beleveti magát a tárt karjaiba. Lágy, színes, kaotikus, melankolikus és félénken kifejező. Csak nyisd ki az ajtót, és máris körülvesz téged.

Többet megjeleníteni
Köszöntő csomag

A bottle of good Portuguese wine and a bowl of fruits

Egy üveg jó portugál bort és egy tál gyümölcsöt

Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

120 Mbps

Feltöltés

20 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba 1
15 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Hálószoba 2
8 m2 · Nem átjárható
  • 1 egyszemélyes ágy
Fürdőszoba
  • WC
  • Mosdó
  • Zuhanykabin
Nappali 1
10 m2
Nappali 2
12 m2
Még tartozik hozzá Konyha
Mit kínál ez a szállás
  • Internet (Wi-Fi)
  • Ágynemű
  • Központi fűtés
  • Mosógép
  • Mosogatógép
  • Hűtőszekrény
  • TV
  • Sütő
  • Mikrohullámú sütő
  • Füstjelző , nem elérhető
Parkolás
Kijelölt parkolóhely a közelben
10 perc gyalog
Fizetős nyilvános parkoló a közelben
10 perc gyalog
Ingyenes nyilvános parkolás a közelben
2 perc gyalog
Hol fog lakni
Metró
15 perc
Tömegközlekedés
2 perc
Éjjeli tömegközlekedés
2 perc
Élelmiszerbolt
2 perc
Pályaudvar
15 perc
Bár
5 perc
Étterem
5 perc
Szórakozóhely
10 perc
Posta
10 perc
Kórház
15 perc
Sürgősségi orvosi ügyelet
15 perc
Gyógyszertár
5 perc
A házigazdáról
Tim T. 4.9
Flatio-nál December óta 2021

Arrived in an old van eight years ago to visit a friend who lived in the neighborhood and have lived here ever since. The neighborhood of Estrela D'ouro is villagelike and cosmopolitan at the same time and I have enjoyed every day and every aspect of life here.

Házigazda profiljának megtekintése
  • A környék hőse
  • Tapasztalt bérbeadó
  • Üzenet válaszidő: -
  • Jóváhagyási arány: 33 %
  • Foglalási válaszidő: 9h
Értékelések
Bérbeadó
Szállás
A környék biztonsága
Szolgáltatások a közelben
Tömegközlekedés
Tenant photo
Tim’s apartment is immaculate and Valeria was so kind and helpful greeting us and making us feel at home for the duration of our stay. Tim was excellent with communicating leading into our stay and so sweet to arrange a welcome gift of fruit and wine for us. I was so taken by the apartment (exactly as pictured but photos don’t do it justice), the feeling of coming home to it and the amazing neighborhood, and I was genuinely sad to leave. So much love and respect for this place and gratitude to Tim & Valeria for making our stay possible. Would love to come back!
Értékelve ezen a napon: 27.07.2025
Tartózkodási idő: 7 nap
Tenant photo
Cosy apartment in the neighbourhood of Graça. Spectacular view, well equipped kitchen, overall clean. The landlord is lovely and I’m thankful for this experience:)
Szomszédság
Graça is full of young people and very lively, full of nice restaurants and spectacular views.
Ajánlott helyek a közelben
Secret Garden:)
Értékelve ezen a napon: 18.02.2022
Tartózkodási idő: 15 nap
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
532 209 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
5 days
A bérlet maximális hossza
30 days
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekek
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
15:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Közvetlen (14- nap)
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Jó szomszéd (14-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
6 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Személyesen ellenőriztük Ön számára ezt a lakást, és a tulajdonosát is.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Hogyan értékelték ezt a lakást?
A bérlők 5 adtak 5 csillagból, a bérlők részletes értékelését megtekintheti itt.
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 2 perc gyalog, esti tömegközlekedés 2 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Milyen messze van a főpályaudvar?
A főpályaudvar 15 perc távolságra van (tömegközlekedéssel). Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 5 nap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási időtartam 1 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek

Ha ez a lakás nem egészen az, amit keres, ne aggódjon. A Flatio-n számos más kiadó lakás is van Lisszabon-ban, amelyek tökéletesen megfelelhetnek az Ön igényeinek. Akár egy hangulatos stúdiót, akár egy tágas apartmant keres, a Flatio a legjobb olcsó szállást kínálja Önnek Lisszabon városában.

Feltétlenül fedezze fel az összes lehetőséget, és találja meg az ideális helyet, amely megfelel az Ön életstílusának és preferenciáinak, mindezt kaució nélkül, ahol jogilag lehetséges, és az ár tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat.

A Flatio segítségével hozzáférhet az olcsó szálláshelyek részletes listájához Lisszabon-ban, kiváló minőségű fotókhoz, és minden olyan információhoz, amelyre szüksége van ahhoz, hogy megalapozott döntést hozzon. Kezdje el a keresést Lisszabon területén még ma, és fedezze fel a legjobb szálláshelyeket és kiadó lakásokat Lisszabon-ban a Flatio segítségével, gond nélkül.

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Lakás - Lisszabon WiFi 200/200 Mbps · Authentic 2-bedroom apartment in Alfama
1. 8. – 30. 8. (29 éjszaka)
16 554 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Lisszabon WiFi 500/100 Mbps · Bájos stúdió Graçában
10. 9. – 9. 10. (29 éjszaka)
16 370 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Lakás - Lisszabon Entire apartment in Benfica
4. 7. – 17. 7. (13 éjszaka)
20 115 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Lakás - Lisszabon WiFi 1000/400 Mbps · Cosy flat in Bairro dos Ingleses, Lisboa
21. 7. – 19. 8. (29 éjszaka)
21 288 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
Jelenleg nem elérhető
Alternatívák
Cokkie beállítások a Flatio-n

A piactér havi tartózkodással történő működtetéséhez sütiket használunk, beleértve harmadik féltől származó sütiket is. A Flatio tényleges működéséhez szükséges működési sütik mellett preferenciális, elemző és marketing sütiket is használunk. A Sütik testreszabása gombra kattintva dönthet az egyes kategóriákról, vagy elutasíthatja az összes, az alap sütiken kívüli sütit. Ezen kívül részletes információkat olvashat a látogatóink és ügyfeleink adatvédelmével foglalkozó külön oldalon.

Bármikor megváltoztathatja a cookie-beállításait, és természetesen elutasíthatja az összes választható cookie-t, ha úgy kívánja.
Cooki-k testreszabása