1 hálós Penthouse Athén – Nagy terasz, Likavitosz panoráma
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Bérlő által igazolt Bérlő által igazolt
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

The Best View Rent Apartment Lycabettus

3 személynek
1 hálószoba
1 fürdőszoba
42 m2
5. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Athén
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

In the heart of Athens, set within a short distance of University of Athens - Central Building and National Archaeological Museum of Athens, The Best View Rent Apartment Lycabettus offers free WiFi, air conditioning and household amenities such as an oven and coffee machine. This newly renovated apartment is 1.3 km from Omonia Metro Station and 1.3 km from Lycabettus Hill. Private parking is available for an additional fee.
The apartment has 1 bedroom, a large living room, 1 bathroom, and a terrace with a view of the mountain. It provides bed linen, towels, flat screen TV, fully equipped kitchen, free wifi. Guests can enjoy city views from the huge terrace, which has outdoor furniture. For more privacy, the property has a private entrance.
Popular points of interest near the apartment include National Theatre, Museum of Cycladic Art and Omonia Square. There are all the essential shops.
Opposite is the hill of Lykavvetos, which offers a spectacular view at night.

Athén szívében, az Athéni Egyetem - Központi épület és az Athéni Nemzeti Régészeti Múzeum rövid távolságra található The Best View Rent Apartment Lycabettus ingyenes wifivel, légkondicionálóval és olyan háztartási eszközökkel, mint sütő és kávéfőző. Ez a nemrég felújított apartman 1,3 km-re van az Omonia metróállomástól és 1,3 km-re a Lycabettus-hegytől. Felár ellenében saját parkoló áll rendelkezésre.
Az apartman 1 hálószobával, egy nagy nappalival, 1 fürdőszobával és egy hegyre néző terasszal rendelkezik. Ágyneműt, törölközőket, síkképernyős TV-t, teljesen felszerelt konyhát, ingyenes wifit biztosít. A vendégek élvezhetik a városra nyíló kilátást a hatalmas teraszról, amely szabadtéri bútorokkal rendelkezik. A nagyobb magánélet érdekében az ingatlan saját bejárattal rendelkezik.
Az apartman közelében lévő népszerű látnivalók közé tartozik a Nemzeti Színház, Kükládiai Művészeti Múzeum és Omonia tér. A közelben minden alapvető fontosságú üzlet megtalálható.
Szemben található a Lykavvetos-hegy, amely éjszaka látványos kilátást nyújt.

Többet megjeleníteni
Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

200 Mbps

Feltöltés

80 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba
12 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Fürdőszoba
  • WC
  • Mosdó
  • Zuhanykabin
Nappali
  • 1 kiegészítő ágy
Fizetős nyilvános parkoló a közelben
1 perc gyalog
Hol fog lakni
Tömegközlekedés
4 perc
Élelmiszerbolt
1 perc
Bár
10 perc
Étterem
5 perc
Gyógyszertár
2 perc
A házigazdáról
Giorgis T.
Flatio-nál Október óta 2024

Με λένε Γιώργη, είμαι πολιτικός μηχανικός και μένω μόνιμα στην Κρήτη - Ελλάδα.

Házigazda profiljának megtekintése
  • A környék hőse
  • Üzenet válaszidő: 2h
  • Jóváhagyási arány: 100 %
  • Foglalási válaszidő: 37m
Értékelések
Bérbeadó
Szállás
A környék biztonsága
Szolgáltatások a közelben
Tömegközlekedés
Tenant photo
I stayed one month in the apartment (January / February) and enjoyed it very much:
The location and the VIEW are both excellent.
Only one thing: it can be cold (funny remark for Athens). So, if you are not comfortable with it, just avoid January and February.
Thank you Yorgis!
Marco
Szomszédság
Besides Ano Petralona, definitly my favourite.
Értékelve ezen a napon: 24.02.2026
Tartózkodási idő: 1 hónap
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
Bérleti díj tartózkodásonként
114 370 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
17 155 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
5 days
A bérlet maximális hossza
90 days
Szabad ettől a dátumtól
01.07.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekek
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
14:00
Kiköltözés ideje
11:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Közvetlen (14- nap)
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Utoljára frissítve 5 órával ezelőtt
Ez az ajánlat nagyon népszerű!
Az elmúlt két napban ezt az ajánlatot 25 ember látta. Ne habozzon túl sokáig, hamarosan eltűnik!
Ajánlat hozzáadása a kedvencekhez
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Jó szomszéd (14-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
5 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 5 nap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási időtartam 3 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Lakás - Athén WiFi 250/50 Mbps · Huge Balcony with pergola 200m metro
85 777 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
Loft - Athén WiFi 70/30 Mbps · Zen Athens Loft in downtown-Gazi
107 222 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Athén WiFi 100/100 Mbps · Signature Αthenian Residence
Új hirdetés
85 777 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Athén WiFi 1000/1000 Mbps · Bright Urban Retreat in Athens
114 370 Ft 102 933 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
114 370 Ft / tartózkodás
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása