Albérlet Kotor 707 605 Ft/hónap - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Comfort apartment with balcony

2 személynek
1 hálószoba
1 fürdőszoba
50 m2
1. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Kotor

Located in Kotor, Apartments Lazarević is 850 metres from Unesco-protected Kotor Old Town. It offers self-catering apartments with free WiFi, air conditioning and a balcony with outdoor furniture.

With mountain and sea views, the apartments have 1 bedroom and a living room with a flat-screen TV. They also include a bathroom with free toiletries, a hairdryer and a shower or a corner bath.

Each apartment has a kitchen with a fridge and a stove. An electric kettle is provided and guests can enjoy their meals on the balcony.
Apartments are 2 km from the bus station and 5 km from Tivat Airport. The nearest market is 350 metres away.

Többet megjeleníteni
Köszöntő csomag

Bottle of wine

Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

124 Mbps

Feltöltés

29 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba
25 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Fürdőszoba
  • WC
  • Mosdó
  • Kád
Nappali
Még tartozik hozzá Konyha
Mit kínál ez a szállás
  • Internet (Wi-Fi)
  • Ágynemű
  • Elektromos fűtés
  • Légkondícionálás
  • Mosógép
  • Erkély
  • Háziállat csak előzetes egyeztetéssel megengedett
  • Hűtőszekrény
  • TV
  • Füstjelző , nem elérhető
Parkolás
Kijelölt parkolóhely a közelben
Hol fog lakni
A házigazdáról
Goran L.
Flatio-nál Október óta 2024

For almost 10 years, I have been dealing with renting out apartments and tourism in Montenegro. I am available all day for guests and I am always there to give advice and help.

Házigazda profiljának megtekintése
  • Üzenet válaszidő: -
  • Jóváhagyási arány: -
  • Foglalási válaszidő: -
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
707 605 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
14 days
A bérlet maximális hossza
korlátlan
Szabad ettől a dátumtól
31.05.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállat csak előzetes egyeztetéssel megengedett
Bulik
Gyermekes családok számára alkalmas
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
14:00
Kiköltözés ideje
11:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Közvetlen (14- nap)
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Ez az ajánlat nagyon népszerű!
Az elmúlt két napban ezt az ajánlatot 34 ember látta. Ne habozzon túl sokáig, hamarosan eltűnik!
Ajánlat hozzáadása a kedvencekhez
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Jó szomszéd (14-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
5 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 14 nap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási idő nincs meghatározva. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek

Ha ez a lakás nem egészen az, amit keres, ne aggódjon. A Flatio-n számos más kiadó lakás is van Kotor-ban, amelyek tökéletesen megfelelhetnek az Ön igényeinek. Akár egy hangulatos stúdiót, akár egy tágas apartmant keres, a Flatio a legjobb olcsó szállást kínálja Önnek Kotor városában.

Feltétlenül fedezze fel az összes lehetőséget, és találja meg az ideális helyet, amely megfelel az Ön életstílusának és preferenciáinak, mindezt kaució nélkül, ahol jogilag lehetséges, és az ár tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat.

A Flatio segítségével hozzáférhet az olcsó szálláshelyek részletes listájához Kotor-ban, kiváló minőségű fotókhoz, és minden olyan információhoz, amelyre szüksége van ahhoz, hogy megalapozott döntést hozzon. Kezdje el a keresést Kotor területén még ma, és fedezze fel a legjobb szálláshelyeket és kiadó lakásokat Kotor-ban a Flatio segítségével, gond nélkül.

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Kotor Sunny, spatious flat in Kotor
31. 5. – 4. 6. (4 éjszaka)
49 532 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Kotor WiFi 64/14 Mbps · TEA APARTMENTS - Blue, optimal for remote work
6. 10. – 4. 11. (29 éjszaka)
13 823 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Kotor WiFi 64/14 Mbps · VISTA premium apart,ideal for remote work
2. 12. – 31. 12. (29 éjszaka)
17 690 Ft 14 152 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Kotor WiFi 64/14 Mbps · Olive apartment, ideal for remote work
25. 9. – 24. 10. (29 éjszaka)
16 885 Ft 13 505 Ft / éjszaka
Minden díj benne van · Nincs kaució
átlag 707 605 Ft / 30 nap
Cokkie beállítások a Flatio-n

A piactér havi tartózkodással történő működtetéséhez sütiket használunk, beleértve harmadik féltől származó sütiket is. A Flatio tényleges működéséhez szükséges működési sütik mellett preferenciális, elemző és marketing sütiket is használunk. A Sütik testreszabása gombra kattintva dönthet az egyes kategóriákról, vagy elutasíthatja az összes, az alap sütiken kívüli sütit. Ezen kívül részletes információkat olvashat a látogatóink és ügyfeleink adatvédelmével foglalkozó külön oldalon.

Bármikor megváltoztathatja a cookie-beállításait, és természetesen elutasíthatja az összes választható cookie-t, ha úgy kívánja.
Cooki-k testreszabása