Albérlet Quarteira 948 527 Ft/hónap - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

SeaBreeze Apartment - Comfort, Sea View

2 személynek
1 hálószoba
2 fürdőszoba
80 m2
2. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Quarteira
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

SeaBreeze Apartment – Comfort, Light & Ocean Views

Discover the perfect balance between comfort, style, and tranquillity at SeaBreeze Apartment, a cosy and elegant one-bedroom apartment (T1), ideal for medium and long stays. Located in a modern, well-maintained condominium, it offers all the essential amenities for a relaxed and practical lifestyle by the sea.

The apartment features a spacious and bright en-suite bedroom, ensuring total privacy and comfort. The living room, generous and welcoming, is seamlessly integrated with the fully equipped kitchen, featuring an open counter that creates a functional and pleasant space—perfect for relaxing, working, or entertaining.

In addition to the private en-suite bathroom, there is a second shared bathroom with a shower, ideal for guests.

One of the highlights of the apartment is the south-east facing balcony, furnished with a table and chairs, where you can enjoy outdoor meals while taking in the beautiful views of the sea, beach, and condominium swimming pools. Thanks to its orientation, the apartment enjoys sunlight from sunrise until mid-afternoon, filling the space with natural light.

For added convenience, the apartment includes a private garage space within the building, ensuring safety and ease of access.

✔ Cleaning service included every two weeks, with towel and bed linen change at each cleaning.

👶 Baby cot and high chair are available upon prior request, subject to availability (only one unit of each available).
An additional monthly fee of €50 applies.

SeaBreeze Apartman - Kényelem, fény és kilátás az óceánra

Fedezze fel a kényelem, a stílus és a nyugalom tökéletes egyensúlyát a SeaBreeze Apartmanban, egy hangulatos és elegáns egy hálószobás apartmanban (T1), amely ideális közepes és hosszú távú tartózkodásra. Egy modern, jól karbantartott társasházban található, és minden alapvető kényelmet biztosít a tengerparti nyugodt és praktikus életmódhoz.

Az apartman tágas és világos, fürdőszobás hálószobával rendelkezik, amely teljes magánéletet és kényelmet biztosít. A nagyvonalú és barátságos nappali zökkenőmentesen integrálódik a teljesen felszerelt konyhával, amely nyitott pultot tartalmaz, amely funkcionális és kellemes teret teremt - tökéletes a pihenéshez, a munkához vagy a szórakozáshoz.

A saját fürdőszobán kívül van egy második közös fürdőszoba zuhanyzóval, amely ideális a vendégek számára.

Az apartman egyik fénypontja a délkeleti fekvésű, asztallal és székekkel berendezett erkély, ahol élvezheti a szabadtéri ételeket, miközben gyönyörködhet a tengerre, a strandra és a társasház medencéire nyíló gyönyörű kilátásban. A tájolásnak köszönhetően a lakás napkeltétől délután közepéig napfényt élvez, természetes fénnyel töltve meg a teret.

A további kényelem érdekében a lakáshoz tartozik egy saját garázshely az épületen belül, amely biztosítja a biztonságot és a könnyű hozzáférést.

✔ A takarítási szolgáltatás kéthetente szerepel, törölköző- és ágyneműcserével minden tisztításkor.

👶 Babaágy és etetőszék előzetes kérésre, a rendelkezésre állás függvényében (mindegyikből csak egy darab áll rendelkezésre).
További 50 € havi díjat kell fizetni.

Többet megjeleníteni
Köszöntő csomag

Upon arrival, guests will find: some coffee capsules, sugar, tea, dishwashing detergent, a dishwashing sponge, some dishwasher and washing machine tablets, 2 rolls of toilet paper per bathroom, liquid soap in both bathrooms, a bottle of water, and a bottle of wine.

Érkezéskor a vendégek találnak: néhány kávékapszulát, cukrot, teát, mosogatószert, mosogatószivacsot, mosogatógép- és mosógép-tablettákat, fürdőszobánként 2 tekercs WC-papírt, folyékony szappant mindkét fürdőszobában, egy üveg vizet és egy üveg bort.

Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

5 Mbps

Feltöltés

N/A Mbps

Szobák és terek
Hálószoba
20 m2 · Átjárható ·Saját fürdőszoba
  • 1 franciaágy
  • Légkondicionálás
Fürdőszoba 1
  • WC
  • Mosdó
  • Zuhanykabin
Fürdőszoba 2
Garázs parkolás
1 perc gyalog
Hol fog lakni
Tömegközlekedés
5 perc
Élelmiszerbolt
10 perc
Bár
10 perc
Étterem
5 perc
Szórakozóhely
18 perc
Posta
10 perc
Kórház
20 perc
Gyógyszertár
10 perc
A házigazdáról
Sónia O. 4.2
Flatio-nál December óta 2020

Property Manager of Cool Villas Algarve. We manage comfortable and stylish apartments in the Algarve.

Házigazda profiljának megtekintése
  • Tapasztalt bérbeadó
  • Üzenet válaszidő: -
  • Jóváhagyási arány: -
  • Foglalási válaszidő: -
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
Bérleti díj tartózkodásonként
948 527 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
142 315 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
14 days
A bérlet maximális hossza
180 days
Szabad ettől a dátumtól
21.05.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekes családok számára alkalmas
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
16:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Szigorú (30 nap)
A foglalást a költözés előtt 30 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Ez az ajánlat nagyon népszerű!
Az elmúlt két napban ezt az ajánlatot 27 ember látta. Ne habozzon túl sokáig, hamarosan eltűnik!
Ajánlat hozzáadása a kedvencekhez
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Szigorú (30-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
6 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Személyesen ellenőriztük Ön számára ezt a lakást, és a tulajdonosát is.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 14 nap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási időtartam 6 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Lakás - Quarteira Nincs Wi-Fi · T2 Quarteira Relax2
534 946 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Quarteira Eucalipto Residence
861 476 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Quarteira 2133 Sun & Sea Flat
686 653 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Quarteira WiFi 1000/1000 Mbps · Uma vista única frente mar
1 061 223 Ft 955 029 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
948 527 Ft / tartózkodás
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása