Albérlet Pozsony -tól 89 303 Ft/hónap, Bratislava - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Bérlő által igazolt Bérlő által igazolt
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Stylish Metodova Apartment • Central Mall &Parking

2 személynek
1 hálószoba
1 fürdőszoba
43 m2
5. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Pozsony
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

- Stylish and modern apartment on Metodova 3, right next to Central Mall
- Air conditioning, fast Wi-Fi and Smart TV for maximum comfort
- Free private garage parking directly in the building
- Fully equipped kitchen with complimentary coffee and tea
- Steps away from Central Mall, restaurants, wellness and fitness facilities
- Walking distance to the Ice Hockey Stadium and Football Stadium
- Ideal for business travelers, couples, and weekend stays

- Stílusos és modern apartman a Metodova 3. szám alatt, közvetlenül a Central Mall mellett
- Légkondicionálás, gyors Wi-Fi és Smart TV a maximális kényelemért
- Ingyenes privát garázs parkoló közvetlenül az épületben
- Teljesen felszerelt konyha ingyenes kávéval és teával
- Pár lépésre a Central Malltól, éttermektől, wellness- és fitnesz-létesítményektől
- Sétatávolságra a jégkorongstadiontól és a futballstadiontól
- Ideális üzleti utazók, párok és hétvégi tartózkodások számára

Többet megjeleníteni
Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

94 Mbps

Feltöltés

94 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba
12 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Fürdőszoba
  • WC
  • Mosdó
  • Zuhanykabin
Nappali
  • 1 kanapéágy
Garázs parkolás
1 perc gyalog
Hol fog lakni
Tömegközlekedés
1 perc
Éjjeli tömegközlekedés
1 perc
Élelmiszerbolt
2 perc
Étterem
2 perc
Gyógyszertár
2 perc
A házigazdáról
Richard S.
Flatio-nál November óta 2025

At RS Properties, we specialize in delivering high-quality short-term rentals, ensuring every guest enjoys a seamless, stylish, and comfortable stay. With years of experience in the hospitality and real estate market, we have grown to manage multiple premium properties in top locations, including luxury apartments designed for business travelers, couples, and families. What sets us apart? Our commitment to excellence, attention to detail, and personalized guest experience. We ensure every property is meticulously maintained, beautifully furnished, and equipped with premium amenities. From fast communication and smooth check-ins to spotless spaces and tailored recommendations, we go the extra mile to make your stay unforgettable. Expect professional service, stylish accommodations, and a hassle-free experience when you stay with RS Properties. We look forward to hosting you!

Házigazda profiljának megtekintése
  • A környék hőse
  • Üzenet válaszidő: 14h
  • Jóváhagyási arány: 46 %
  • Foglalási válaszidő: 11h
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
Bérleti díj tartózkodásonként
89 303 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
13 323 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
5 days
A bérlet maximális hossza
korlátlan
Szabad ettől a dátumtól
17.05.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekes családok számára alkalmas
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
15:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Közvetlen (14- nap)
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Utoljára frissítve 22 órával ezelőtt
Ez az ajánlat nagyon népszerű!
Az elmúlt két napban ezt az ajánlatot 65 ember látta. Ne habozzon túl sokáig, hamarosan eltűnik!
Ajánlat hozzáadása a kedvencekhez
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Jó szomszéd (14-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
5 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 1 perc gyalog, esti tömegközlekedés 1 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 5 nap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási idő nincs meghatározva. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
10% kedvezmény!
Lakás - Pozsony WiFi 250/50 Mbps · Amazing view of the river Donau - Cute apartment
93 624 Ft 84 261 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Pozsony WiFi 94/94 Mbps · Studio near Medicka Zahrada • Bratislava Center
66 257 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Pozsony WiFi 94/94 Mbps · Design Studio – Prístavná Bratislava & Parking
83 541 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
3% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Pozsony WiFi 100/20 Mbps · TOP! FIAOR Apartment with parking - Slnečnice
83 541 Ft 81 021 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
89 303 Ft / tartózkodás
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása