Albérlet Budapest 315 121 Ft/hónap - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Spacious 2-Bathroom Apartment near Oktogon

2 személynek
2 hálószoba
1 fürdőszoba
65 m2
4. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Budapest
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

Spacious 2-Bathroom Apartment for Rent Near Oktogon

A bright and spacious apartment is available for mid- or long-term rent on Teréz körút, just a few steps from Oktogon, one of Budapest’s most central and well-connected areas.

The apartment offers generous living space and a practical layout, making it ideal for up to 4 students who want to live comfortably while sharing. With two separate bathrooms, mornings are hassle-free, and privacy is well maintained.

Located in the heart of the city, the flat benefits from excellent public transport connections (M1 metro, trams 4–6, buses), as well as easy access to universities, cafés, restaurants, shops, and cultural venues. Despite the central location, the apartment provides a comfortable and livable atmosphere suitable for studying and everyday life.

Perfect choice for students looking for a central, spacious, and well-connected home in Budapest.

Tágas, 2 fürdőszobás lakás kiadó az Oktogon közelében

Világos és tágas lakás kiadó középtávra vagy hosszabb távra a Teréz körúton, csak pár lépésre az Oktogontól, Budapest egyik legközpontibb és legjobban megközelíthető területétől.

A lakás tágas lakóteret és praktikus elrendezést kínál, így ideális akár 4 diák számára is, akik kényelmesen szeretnének együtt lakni. A két különálló fürdőszoba miatt a reggelek zökkenőmentesek, és a magánszféra is jól megmarad.

A város szívében található lakás kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal rendelkezik (M1 metró, 4–6-os villamosok, buszok), valamint könnyen megközelíthetőek az egyetemek, kávézók, éttermek, üzletek és kulturális helyszínek. A központi elhelyezkedés ellenére a lakás kényelmes és élhető légkört biztosít, amely alkalmas tanulásra és mindennapi életre.

Tökéletes választás azoknak a diákoknak, akik központi, tágas és jól megközelíthető otthont keresnek Budapesten.

Többet megjeleníteni
Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

500 Mbps

Feltöltés

100 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba 1
10 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Hálószoba 2
10 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Fürdőszoba
  • WC
  • Zuhanykabin
Nappali
  • 1 kanapéágy
Metró
2 perc
Tömegközlekedés
2 perc
Éjjeli tömegközlekedés
2 perc
Élelmiszerbolt
1 perc
Pályaudvar
5 perc
Bár
1 perc
Étterem
1 perc
Posta
5 perc
Gyógyszertár
2 perc
A házigazdáról
Buda P.
Flatio-nál Szeptember óta 2019

The whole team of Buda Prime has one common goal which is to help you have the best time in Budapest! We love to meet new people, so we welcome all our guests with great love and friendship. Our apartments always have fresh, clean bed linen and towels.

Házigazda profiljának megtekintése
  • A környék hőse
  • Üzenet válaszidő: 9h
  • Jóváhagyási arány: 50 %
  • Foglalási válaszidő: 12h
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
315 121 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
119 049 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
90 days
A bérlet maximális hossza
korlátlan
Szabad ettől a dátumtól
10.07.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekek
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
15:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása

*Kérjük, vegye figyelembe, hogy ezek a rendkívüli Stay Benefits nem vonatkoznak a 180 napok meghaladó foglalásokra. Ezen hosszabb távú tartózkodás esetén ez a bérbeadó ehelyett kaucióalapú fedezetet igényel.

Felmondási szabályok
Közvetlen (14- nap)
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Nagyszerű ár!
Ez a lakás olcsóbb mint az átlag a környéken Budapest.
$
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Jó szomszéd (14-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
5 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 2 perc gyalog, esti tömegközlekedés 2 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Milyen messze van a főpályaudvar?
A főpályaudvar 5 perc távolságra van (tömegközlekedéssel). Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 3 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási idő nincs meghatározva. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Legjobb választás + 5% kedvezmény!
Lakás - Budapest WiFi 500/500 Mbps · LEGJOBB helyszín Oktogon – NAGY LAKHÁS
Új hirdetés
750 287 Ft átlag 712 773 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 532/36 Mbps · Heart of the City - living room plus bedroom apt.
350 134 Ft átlag 315 121 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 1000/40 Mbps ·
350 134 Ft átlag 343 132 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 16 Mbps · Lovely central Buda flat
359 732 Ft átlag 341 727 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
átlag 315 121 Ft / 30 nap
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása