Albérlet Budapest -tól 66 000 Ft/hónap - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Real home for 2 (maybe with a baby)

2 személynek
1 hálószoba
1 fürdőszoba
52 m2
1. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Budapest
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

This is not another design flat, where you can't live, because it has barely anything but nice mottos and colorful pictures on the walls!
Here you can really live in a home during your stay!
The flat lies in the XIV. district of Budapest in a peaceful street but it is well connected by public transport to the heart of the city.
Every main interestpoints of Budapest is app. 30 minutes away by a tram, a bus or a metro line.
Just a corner away there is a Tesco for grocery shopping, where you can also find a post office. There is a pharmacy even closer in the same direction.

The flat has been painted recently, and there are two 90X200 beds for your comfort. (Beddings and towels are available by default.)
The balcony offers a nice view on the garden with a small playgound.
We can also provide equipment for babies, but these are only available upon request and depending on the circumstances and extra fees.

The possibilities to unpack are pretty comfortable and spacious, there are 3 wardrobes with hangers and more dressers, there are cupboards in the bathroom and a cupboard in the toilet as well.
The kitchen cabinet offers space for living, it is not only for display.
There are kitchen utensils like silverware, knives, some basic pots, glasses, mugs and plates.
The kitchen is equipped with a microwave heater, an oven, an electric stove, a hood, a fridge, a freezer, an electric kettle and a blender/slicer.
The balcony offers a good ventilation from the american kitchen and there is an AC installed in this room for summer.
The windows have shutters for shading.

The washing machine is located in the bathroom, just as the hairdryer.

We can also provide a storage place in the building where you can keep your luggages, so they don't take up space from your living area.
An elevator is working in the building, however the flat lies on the 1st floor, the storage can be accessed by elevator as well on the top level of the building.

There is 1000 mbit/sec internet installed coming with a Netflix subscription.
The smart Tv is going to be installed within days.

Looking forward to answer your remaining questions!

Karl & Edina

Ez nem egy újabb olyan dizájnlakás, ahol nem lehet élni, mert alig van benne más, csak szép mottók és színes képek a falakon!
Itt valóban otthon érezheti magát a tartózkodása alatt!
A lakás Budapest XIV. kerületében, egy csendes utcában található, de tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető a város központja.
Budapest minden főbb látnivalója kb. 30 perc alatt elérhető villamossal, busszal vagy metróval.
A sarkon van egy Tesco élelmiszerbolt, ahol postahivatal is található. Ugyanebben az irányban még közelebb van egy gyógyszertár is.

A lakást nemrég festették ki, és két 90x200 cm-es ágy biztosítja a kényelmet. (Ágynemű és törölköző alapfelszereltség.)
Az erkélyről szép kilátás nyílik a kertre, ahol egy kis játszótér is található.
Csecsemők számára is tudunk felszerelést biztosítani, de ezek csak kérésre, a körülményektől függően és felár ellenében állnak rendelkezésre.

A csomagok kicsomagolására elég kényelmes és tágas hely áll rendelkezésre: 3 szekrény van akasztókkal és további komódok, a fürdőszobában szekrények, a WC-ben pedig egy szekrény is található.
A konyhaszekrény nem csupán dísznek szolgál, hanem valódi tárolóhelyet is biztosít.
A konyhában megtalálhatók az evőeszközök, kések, néhány alapvető edény, poharak, bögrék és tányérok.
A konyha mikrohullámú sütővel, hagyományos sütővel, elektromos főzőlappal, páraelszívóval, hűtőszekrénnyel, fagyasztóval, vízforralóval és turmixgéppel/szeletelővel van felszerelve.
Az erkély biztosítja az amerikai konyha megfelelő szellőzését, és a helyiségben nyári hűtés céljából légkondicionáló is van felszerelve.
Az ablakokon redőnyök biztosítják az árnyékolást.

A mosógép a fürdőszobában található, akárcsak a hajszárító.

Az épületben tárolóhelyet is biztosítunk, ahol elhelyezheti poggyászait, így azok nem foglalnak helyet a lakóterében.
Az épületben lift működik, azonban a lakás az 1. emeleten található, a tárolóhelyiség pedig az épület legfelső szintjén, szintén lifttel megközelíthető.

1000 Mbit/s sebességű internet van telepítve, Netflix előfizetéssel együtt.
A smart TV-t napokon belül telepítjük.

Örömmel válaszolunk további kérdéseire!

Karl & Edina

Többet megjeleníteni
Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

603 Mbps

Feltöltés

40 Mbps

Az internet sebességet függetlenül igazolta SPEEDTEST logo Lásd az eredményeket

Szobák és terek
Hálószoba
7 m2 · Nem átjárható
  • 2 egyszemélyes ágyak
  • 1 gyerekágy
  • 1 kiságy
  • Erkély
  • Háziállat csak előzetes egyeztetéssel megengedett
  • Hűtőszekrény
  • Lift
  • Füstjelző , nem elérhető
Parkolás
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

Parking is available on the streets: Tariff : 300 HUF/hour
To be paid from 8:00 to 18:00
Restricted to 3 hours, but can be renewed.

Parkolás az utcán lehetséges: Díjszabás: 300 HUF/óra
Fizetendő 8:00 és 18:00 között.
3 órára korlátozott, de meghosszabbítható.

Fizetős nyilvános parkoló a közelben
1 perc gyalog
Hol fog lakni
Metró
4 perc
Tömegközlekedés
5 perc
Élelmiszerbolt
5 perc
Posta
5 perc
Gyógyszertár
4 perc
A házigazdáról
Károly M.
Flatio-nál Február óta 2026

My name is Károly (Karl) and i have been living here until i moved in with my family in the suburbs. My daughter, Edina will help me with communication as i am an old-fashioned man, not really a chatter, but i am eager to help if anything comes up with the apartment. She is rather a talkative kind of person and loves to organize housing related tasks, i rather like to stay in the background.

Házigazda profiljának megtekintése
  • A környék hőse
  • Üzenet válaszidő: 2h
  • Jóváhagyási arány: 20 %
  • Foglalási válaszidő: 20h
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
Bérleti díj tartózkodásonként
66 000 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
9 903 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
5 days
A bérlet maximális hossza
korlátlan
Szabad ettől a dátumtól
22.05.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállat csak előzetes egyeztetéssel megengedett
Bulik
Gyermekes családok számára alkalmas
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
14:00
Kiköltözés ideje
11:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Közvetlen (14- nap)
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Utoljára frissítve kevesebb mint egy órával ezelőtt
Ez az ajánlat nagyon népszerű!
Az elmúlt két napban ezt az ajánlatot 77 ember látta. Ne habozzon túl sokáig, hamarosan eltűnik!
Ajánlat hozzáadása a kedvencekhez
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Jó szomszéd (14-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
5 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 5 nap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási idő nincs meghatározva. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Legjobb választás
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest WiFi 1600/1600 Mbps · Cosy Top-Floor Retreat in the Heart Budapest
Új hirdetés
47 532 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest Nice studio flat near Blaha
57 615 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest Nincs Wi-Fi · Real center of local life
47 892 Ft 43 211 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
66 000 Ft / tartózkodás
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása