Lisszabon 3 hálós apartman kiadó – erkély, panoráma várra
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

RENT4REST DREAM VIEW FAMILY APARTMENT

3 személynek
3 hálószoba
2 fürdőszoba
100 m2
2. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Ágynemű nem biztosított

Ez a szállás nem biztosít ágyneműt (párnák, paplanok, lepedők). Sajátot kell hoznia.

Bérelhető lakások - Lisszabon
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

This is a renovated apartment with three bedrooms and panoramic view over Lisbon and the castle located in the historical area of Mouraria close to Rossio/Baixa.
Dream View Apartment Lisbon it’s located on the 2nd floor of a building located 500m from Rossio / Praça da Figueira, one of the best-rated locations in Lisbon!
With everything close by, this apartment is ideal for families and groups. It has 3 balconies, all rooms have windows with lovely castle views. It’s spacious and for your comfort, it comes set with cable TV, free Wi-Fi access, heating and fully equipped kitchen. In the balcony, you will experience the pleasure of resting after your walks in Lisbon surrounded by a dream view or enjoy your meals in the dining area.
The Mouraria neighbourhood is famous for its traditional folklore, including the characteristic Varina's, fish sellers, and Fado music. It has good access to transportation (subway, bus and tram) and it is close to local shops (restaurants, bars, groceries, fado houses etc) and car parking. You can feel the daily heartbeat of Lisbon in this lively area, filled with history, colourful facades and beautiful monuments.
Dream View Apartment Lisbon is located 180m from the Metro Station, 950m from Praça do Comércio (also known as Terreiro do Paço), 500m praça da Figueira, 850 from Chiado, and a 14-minute walk from the riverfront.

Ez a felújított apartman három hálószobával és panorámás kilátással Lisszabonra és a várra található a történelmi Mouraria területén, közel a Rossio / Baixa.
A Dream View Apartment Lisbon egy épület 2. emeletén található, 500 méterre a Rossio / Praça da Figueira-tól, Lisszabon egyik legjobban értékelt helyszínétől!
Mivel minden a közelben van, ez az apartman ideális családok és csoportok számára. 3 erkéllyel rendelkezik, minden szoba ablakaiból gyönyörű kilátás nyílik a várra. Tágas és az Ön kényelme érdekében kábel TV-vel, ingyenes Wi-Fi hozzáféréssel, fűtéssel és teljesen felszerelt konyhával van felszerelve. Az erkélyen megtapasztalhatja a lisszaboni séták utáni pihenés örömét egy álomszerű kilátással körülvéve, vagy élvezheti az étkezést az étkezőben.
A Mouraria negyed híres hagyományos folklórjáról, többek között a jellegzetes varinákról, halárusokról és a fado zenéről. Jó közlekedési lehetőséggel rendelkezik (metró, busz és villamos), és közel van a helyi üzletekhez (éttermek, bárok, élelmiszerboltok, fado házak stb.) és a parkolóhoz. Ebben a nyüzsgő, történelemmel, színes homlokzatokkal és gyönyörű műemlékekkel teli negyedben érezheti Lisszabon mindennapi szívverését.
A Dream View Apartment Lisbon 180 méterre található a metróállomástól, 950 méterre a Praça do Comércio (más néven Terreiro do Paço), 500 méterre a Praça da Figueira, 850 méterre a Chiado, és 14 perces sétára a folyóparttól.

Többet megjeleníteni
Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

N/A Mbps

Feltöltés

N/A Mbps

A Bérbeadó még nem töltötte ki az internet sebességet. Kérje meg, hogy tisztázza ezt.

Szobák és terek
Hálószoba 1
13 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Hálószoba 2
13 m2 · Nem átjárható
  • 2 egyszemélyes ágyak
Hálószoba 3
13 m2 · Nem átjárható
  • 2 egyszemélyes ágyak
Fürdőszoba 1
  • WC
  • Mosdó
  • Zuhanykabin
Fürdőszoba 2
Fizetős nyilvános parkoló a közelben
3 perc gyalog
Ingyenes nyilvános parkolás a közelben
3 perc gyalog
Hol fog lakni
Metró
3 perc
Tömegközlekedés
3 perc
Éjjeli tömegközlekedés
3 perc
Élelmiszerbolt
3 perc
Pályaudvar
5 perc
Bár
3 perc
Étterem
3 perc
Posta
3 perc
Gyógyszertár
3 perc
A házigazdáról
Filipa A. 5
Flatio-nál Október óta 2020

My name is its Filipa! I`m an Environmental Engineer and Veterinarian graduate, I manage RENT4REST a Property Management Company in Lisbon! I’m a mother of 3 small kids and love to receive guests all over the world!

Házigazda profiljának megtekintése
  • Tapasztalt bérbeadó
  • Üzenet válaszidő: -
  • Jóváhagyási arány: -
  • Foglalási válaszidő: -
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
Bérleti díj tartózkodásonként
1 015 659 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
152 511 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
14 days
A bérlet maximális hossza
30 days
Szabad ettől a dátumtól
26.07.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekek
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
15:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása

*Kérjük, vegye figyelembe, hogy ezek a rendkívüli Stay Benefits nem vonatkoznak a 180 napok meghaladó foglalásokra. Ezen hosszabb távú tartózkodás esetén ez a bérbeadó ehelyett kaucióalapú fedezetet igényel.

Felmondási szabályok
Szigorú (30 nap)
A foglalást a költözés előtt 30 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Utoljára frissítve 18 órával ezelőtt
Ez az ajánlat nagyon népszerű!
Az elmúlt két napban ezt az ajánlatot 23 ember látta. Ne habozzon túl sokáig, hamarosan eltűnik!
Ajánlat hozzáadása a kedvencekhez
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Szigorú (30-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
6 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Személyesen ellenőriztük Ön számára ezt a lakást, és a tulajdonosát is.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 3 perc gyalog, esti tömegközlekedés 3 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Milyen messze van a főpályaudvar?
A főpályaudvar 5 perc távolságra van (tömegközlekedéssel). Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 14 nap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási időtartam 1 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Lakás - Lisszabon Mouraria | Lisbon Soul Apartments (T1 - 4 pax)
772 651 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon WiFi 1000/1000 Mbps · Modern 2BR Avenidas Novas Near Gulbenkian
1 687 356 Ft 843 678 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon Mouraria | Lisbon Soul Apartments (T2 - 4pax)
795 726 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Lisszabon central, vista, zona histórica, luminoso, espaçoso
Új hirdetés
843 678 Ft 759 310 Ft total
Minden díj benne van · Nincs kaució
1 015 659 Ft / tartózkodás
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása