1 szobás lakás kiadó – Csendes Gellért tér, Budapest
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Bérlő által igazolt Bérlő által igazolt
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Cosy, sunny flat in the best area - Gellert Square

1 személy
1 hálószoba
1 fürdőszoba
40 m2
2. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Budapest
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

Close to the famous Gellert Hill and Gellert Square, 10-15 minutes walk from the city center and Buda castle area. Very cozy, sunny apartment suitable for one person or for a couple in a great location, in an authentic area with locals but still close to the center. Very SAFE neighborhood located in the city center but in a more quiet area which is famous about its art galleries, restaurants, bars, thermal bath, and the Liberty Bridge which leads you to the downtown of the busy Pest side. Two big universities are in a walkable distance, it has great public transport access, also, easy access to the Gellert Hill for a morning or afternoon walk.
Towels, bed sheets, hairdryer, washing machine, fast WiFi, fully equipped kitchen are included.
And last but not least you will also get a very helpful landlord:)

During September and May the flat is available for minimum 3 months leases. Thank you for your understanding.

A híres Gellért-hegy és a Gellért tér közelében, 10–15 perces sétára a belvárostól és a budai várnegyedtől. Nagyon hangulatos, napos lakás, amely egy személy vagy egy pár számára ideális, kiváló elhelyezkedéssel, egy autentikus, helyiek által lakott környéken, mégis a belváros közelében. Nagyon BIZTONSÁGOS környék a belvárosban, de egy csendesebb részen, amely művészeti galériáiról, éttermeiről, bárjairól, termálfürdőjéről és a Szabadság-hídjáról híres, amely a nyüzsgő pesti belvárosba vezet. Két nagy egyetem is sétatávolságra van, kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, valamint könnyen megközelíthető a Gellért-hegy is egy reggeli vagy délutáni sétához.
Törölközők, ágynemű, hajszárító, mosógép, gyors WiFi és teljesen felszerelt konyha biztosított.
És végül, de nem utolsósorban, egy nagyon segítőkész házigazdát is kapsz :)

Szeptember és május között a lakás minimum 3 hónapos bérleti szerződéssel vehető ki. Köszönjük a megértésedet.

Többet megjeleníteni
Köszöntő csomag

Introduction to the neighborhood, information about the public transport and about places nearby including the best cafes.

A környék bemutatása, információk a tömegközlekedésről és a közeli helyekről, beleértve a legjobb kávézókat.

Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

500 Mbps

Feltöltés

100 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba
10 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Fürdőszoba
  • Mosdó
  • Kád
Nappali
  • 1 kanapéágy
  • 1 kiegészítő ágy
Fizetős nyilvános parkoló a közelben
1 perc gyalog
Hol fog lakni
Metró
5 perc
Tömegközlekedés
2 perc
Éjjeli tömegközlekedés
2 perc
Élelmiszerbolt
4 perc
Bár
2 perc
Étterem
2 perc
Posta
10 perc
Kórház
15 perc
Gyógyszertár
2 perc
A házigazdáról
Eva N. 5
Flatio-nál Augusztus óta 2019

Hello, I'm Eva. I live and work in Budapest. I live near the Gellert Bath and Square (11th district), this is my favorite area as it's close to the center but still quiet, green and very safe. I think this has become the best area of Budapest recently. I love Budapest and I am happy to help you and give recommendations. I work in a business school and I love traveling!

Házigazda profiljának megtekintése
  • A környék hőse
  • Tapasztalt bérbeadó
  • Üzenet válaszidő: 8h
  • Jóváhagyási arány: 60 %
  • Foglalási válaszidő: 8h
Értékelések
Bérbeadó
Szállás
A környék biztonsága
Szolgáltatások a közelben
Tömegközlekedés
Tenant photo
Eva is a perfect and very caring host, really helpful, ready to support and be there, and also a very interesting person to talk to. The apartment is definitely the best for one person, for two people it's a little bit tiny; however, for us as a couple we find the way to manage it. We've been staying there for six months, and that was during very important periods for us. All the best memories. At winter it was warm and cozy. It's in a perfect location. There are two great universities with access to libraries and great space for work. I would specifically recommend Corvinus for that.
It's mostly quiet, but there are two factors that might affect a little bit of noise: people from the bar in the same building and old trams from the street not far from it, so we used earbuds while sleeping. It's little bit hard to maintain kitchen if you cook a lot, but solvable.
Other than that, it's definitely a safe space in a great location. I think it's the best location, the most calm, and at the same time it's close to the city center, so it's really walkable with everything less touristic. Also, great coffee shops and places to eat, to train for sport, everything is around to live daily life
Szomszédság
No tourists, but still beautiful architecture, great food without touristic scams, lot's of sport activities, perfect for running, training outside.
Ajánlott helyek a közelben
Corvinus University Library and lobby for work. BME Library for work and vibes, Nicaragua for breakfasts, Nanu coffee for the best coffee.
Értékelve ezen a napon: 13.04.2026
Tartózkodási idő: 6 hónap
Avatar
Location is great, next to the Gellert-ter, Danube and Szabadsag bridge. Unit is clean with a very confy bed and equipped with all you need. Eva is a very helpful host.
Szomszédság
Walking distance from Gellert ter, Danube and central market (Fovam ter)
Public transport (metro, bus, tram) in 1 minutes walk.
Értékelve ezen a napon: 26.08.2025
Tartózkodási idő: 15 nap
Tenant photo
Beautiful and quiet apartment in one of Budapest's best neighborhoods. With a wide selection of restaurants, cafes, and supermarkets, and direct transportation to the city center.
Szomszédság
Vibrant neighborhood far from the spots of tourist activity with lots of options.
Ajánlott helyek a közelben
Ménesi Borbár, Művház Kávézó, Kelet Kávézó és Galéria...
Értékelve ezen a napon: 23.05.2025
Tartózkodási idő: 12 hónap
Tenant photo
This is a nice flat, in quiet District XI, but close to several major transit lines. I lived here for nearly a year, it is a great area to stay. The flat is perfect for a person or a couple, with the ability to host an overnight guest when needed. I highly recommend!
Szomszédság
The neighborhood is quiet but vibrant! Being on the Buda side, it is near the Danube and the Buda Hills while transit makes the city center easily accessible in around 15 minutes.
Ajánlott helyek a közelben
Kelet Cafe & Hadik are great places to experience the vibrant literary and artistic culture of the district and the city.
Értékelve ezen a napon: 06.06.2024
Tartózkodási idő: 9 hónap
Tenant photo
I really enjoyed my stay in this flat and if I were to come back to Budapest, I would book this flat again before looking at any other options. It has everything I need, has a great landlady, and has an amazing location.

When you enter the flat, you are in a hallway with doors to the bathroom, bedroom, living room and a separate toilet. The kitchen is in the same hallway. The kitchen is not very big but it had everything I needed, including a ceramic hob, a kettle, pots, pans, plates etc. There is plenty of storage: basically every room had storage, cupboards etc. The bathroom has a bath (no shower), sink and washing machine.
The bedroom has a double bed with a good mattress. The mattress was relatively hard (which I don't mind).
The living room is the biggest room in the flat, which is great because this is where I spent most time. I used the small dining table to work and eat at, and there is a comfy sofa (bed). Both the bedroom and the living room have windows. There was plenty of light, but never any direct sunlight during my stay (in June), which is probably for the better given how warm the weather was.
Szomszédság
The flat is located in a side street off of Bartók Béla útca, the main street coming off the Liberty Bridge on the Buda side of the Danube. This side street is pretty quiet: there are few cars. You can sometimes hear the tram or traffic on the main street. There is an 11 pm curfew for bars and restaurants in the immediate vicinity, so at night the whole area is very quiet.

There is a bus and tram stop at a 2-minute walk. Trams and buses into the centre come every few minutes, so you never spend a long time waiting, and it takes maybe 5-10 minutes to get to the centre. If you walk two minutes more, there is a metro stop so you're right on the metro network. If you cross the bridge to Kálvin tér, there is a direct bus to the airport.

Bartók Béla útca had the perfect mix of liveliness and quietness for me: it's on the more quiet side of the river (all the tourists spend their time on the east side), yet it's full of cute restaurants, cafés and bars.
Ajánlott helyek a közelben
My favourites were Kelet for amazing coffee, breakfast and lunch, and Ultramarinos Martinez for a small piece of Spain in Budapest (they have great tapas). Most places I went to (including Kelet) were happy to have laptop users and it was never difficult to find a place to work for a few hours.
Értékelve ezen a napon: 30.06.2023
Tartózkodási idő: 28 nap
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
403 030 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
152 260 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
60 days
A bérlet maximális hossza
korlátlan
Szabad ettől a dátumtól
15.05.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekek
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
15:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Szigorú (30 nap)
A foglalást a költözés előtt 30 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Utoljára frissítve 3 nappal ezelőtt
Ez az ajánlat nagyon népszerű!
Az elmúlt két napban ezt az ajánlatot 54 ember látta. Ne habozzon túl sokáig, hamarosan eltűnik!
Ajánlat hozzáadása a kedvencekhez
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Szigorú (30-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
6 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Személyesen ellenőriztük Ön számára ezt a lakást, és a tulajdonosát is.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Hogyan értékelték ezt a lakást?
A bérlők 5 adtak 5 csillagból, a bérlők részletes értékelését megtekintheti itt.
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 2 perc gyalog, esti tömegközlekedés 2 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 2 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási idő nincs meghatározva. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Legjobb választás
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest WiFi 1600/1600 Mbps · Cosy Top-Floor Retreat in the Heart Budapest
Új hirdetés
átlag 346 326 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Legjobb választás + 5% kedvezmény!
Lakás - Budapest WiFi 500/500 Mbps · LEGJOBB helyszín Oktogon – NAGY LAKHÁS
Új hirdetés
721 954 Ft átlag 685 856 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 1000/40 Mbps ·
350 134 Ft átlag 343 132 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse - Budapest Elegant apartment in city centre district VI.
Új hirdetés
átlag 520 199 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
átlag 403 030 Ft / 30 nap
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása