Albérlet Budapest -tól 349 897 Ft/hónap, VI. kerület - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Bérlő által igazolt Bérlő által igazolt
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Apartment in the heart of the city

3 személynek
1 fürdőszoba
45 m2
2. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Budapest
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

A one-bedroom apartment is for rent in Paulay Ede street, by owner.

The flat is just a two minutes walk from the very centre of Budapest - Deak Ferenc square and the Andrassy Avenue, on the 2nd (top) floor of a peaceful, nice classical building.

The 45 sqm apartment is renovated, fully furnished and very quiet.

It consists of a spacious, bright living room/bedroom, a bathroom and a fully equipped (washing machine, fridge, cooking stove, microwave oven) kitchen.

There is a cooling-heating air-conditioner in the flat.

The neighbourhoods public transport access is excellent: The airport-city centre shuttle bus, metro lines 1, 2 and 3, tram lines No. 47, 49 are all within walking distance.

It’s a perfect choice for couples and singles as well.

Kiadó egy egyszobás lakás a Paulay Ede utcában, tulajdonostól.

A lakás Budapest belvárosától - a Deák Ferenc tértől és az Andrássy úttól - mindössze két perc sétára található, egy csendes, szép, klasszikus épület 2. (legfelső) emeletén.

A 45 nm-es lakás felújított, teljesen berendezett és nagyon csendes.

Tágas, világos nappali/hálószobából, fürdőszobából és teljesen felszerelt (mosógép, hűtőszekrény, főzőlap, mikrohullámú sütő) konyhából áll.

A lakásban hűtő-fűtő klíma található.

A környék tömegközlekedési megközelíthetősége kiváló: A repülőtér-belváros buszjárat, az 1-es, 2-es és 3-as metró, a 47-es és 49-es villamosjáratok mind sétatávolságra vannak.

Pároknak és egyedülállóknak is tökéletes választás.

Többet megjeleníteni
Köszöntő csomag

Fully equipped kitchen, TV, Google chromecast.

Teljesen felszerelt konyha, TV, Google chromecast.

Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

20 Mbps

Feltöltés

20 Mbps

Szobák és terek
Fürdőszoba
  • WC
  • Zuhanykabin
  • Kád
Nappali
  • 2 franciaágyak
Fizetős nyilvános parkoló a közelben
2 perc gyalog
Hol fog lakni
Metró
3 perc
Tömegközlekedés
3 perc
Éjjeli tömegközlekedés
3 perc
Élelmiszerbolt
3 perc
Pályaudvar
10 perc
Bár
1 perc
Étterem
1 perc
Posta
5 perc
Gyógyszertár
10 perc
A házigazdáról
Tamás S. 5
Flatio-nál Május óta 2023

Hi, I'm Tamas. I'm the owner of this apartment. I have been hosting guests in Budapest for more than 10 years now. I love travelling all around the world, meeting different cultures, people and countries. I am open to share all my experiences and my knowledge about Hungary, so I'll do my best to help you to have the most wonderful time in Budapest! You can easily reach me anytime.

Házigazda profiljának megtekintése
  • A környék hőse
  • Tapasztalt bérbeadó
  • Üzenet válaszidő: 6h
  • Jóváhagyási arány: 80 %
  • Foglalási válaszidő: 9h
Értékelések
Bérbeadó
Szállás
A környék biztonsága
Szolgáltatások a közelben
Tömegközlekedés
Tenant photo
Great apartment. Really comfortable with lots of space for one or two people. Very near lots of restaurants, coffee shops, and anything else you may need. Tomas made sure he provided everything I needed and communicated well.
Szomszédság
Commercial area with lots of foot traffic but the apartment is not bothered by excessive noise.
Értékelve ezen a napon: 03.10.2024
Tartózkodási idő: 1 hónap
Tenant photo
Amazing place!
Értékelve ezen a napon: 21.08.2024
Tartózkodási idő: 19 nap
Tenant photo
Everything was great with the flat. It is as described. Great location in city center. Easy to get anywhere in the city via Metro, tram or bus. You can also walk to a lot of major attractions on Pest side within 10-15 mins.
Szomszédság
City center
Értékelve ezen a napon: 19.07.2024
Tartózkodási idő: 1 hónap
Avatar
We stayed at Tamás' place for around 7 weeks and had an amazing stay. The apartment has everything you need to live here for a medium term and the space was clean and well kept. The location is right In the middle of the city, walking distance to most places you would want to visit. Tamás was incredibly accommodating and dealt swiftly with any minor issue that came up.

I would highly recommend staying with Tamás
Értékelve ezen a napon: 20.08.2023
Tartózkodási idő: 2 hónap
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
349 897 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
132 187 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
90 days
A bérlet maximális hossza
korlátlan
Szabad ettől a dátumtól
23.06.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok engedélyezettek
Bulik
Gyermekes családok számára alkalmas
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
15:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása

*Kérjük, vegye figyelembe, hogy ezek a rendkívüli Stay Benefits nem vonatkoznak a 180 napok meghaladó foglalásokra. Ezen hosszabb távú tartózkodás esetén ez a bérbeadó ehelyett kaucióalapú fedezetet igényel.

Felmondási szabályok
Közvetlen (14- nap)
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Utoljára frissítve 8 órával ezelőtt
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Jó szomszéd (14-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
6 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Személyesen ellenőriztük Ön számára ezt a lakást, és a tulajdonosát is.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Hogyan értékelték ezt a lakást?
A bérlők 4.9 adtak 5 csillagból, a bérlők részletes értékelését megtekintheti itt.
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 3 perc gyalog, esti tömegközlekedés 3 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Milyen messze van a főpályaudvar?
A főpályaudvar 10 perc távolságra van (tömegközlekedéssel). Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 3 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási idő nincs meghatározva. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Legjobb választás + 5% kedvezmény!
Lakás - Budapest WiFi 500/500 Mbps · LEGJOBB helyszín Oktogon – NAGY LAKHÁS
Új hirdetés
749 425 Ft átlag 711 954 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 1000/40 Mbps · Quiet apartment in the city center
411 414 Ft átlag 390 825 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits Flatio által igazolt Flatio-Igazolt
Lakás - Budapest NEWLY RENOVATED, 3 BEDROOM APARTMENT IN THE CENTRE
átlag 639 391 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse - Budapest Elegant apartment in city centre district VI.
Új hirdetés
átlag 519 601 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
átlag 349 897 Ft / 30 nap
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása