Albérlet Nicosia 498 513 Ft/hónap, City Centre - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Bérlő által igazolt Bérlő által igazolt
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Stylish 70s apartment - Nicosia central

2 személynek
2 hálószoba
1 fürdőszoba
90 m2
2. emelet
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Nicosia
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

This stylish apartment is located in a 70's building, in the heart of Nicosia. The medieval city, some of the best restaurants, bars, shops & attractions are within walking distance. The comfortable spaces (100m²) will make you feel like home; 2 king-size beds will provide good rest after a long working day. Ideal for digital nomads and working remotely. Very fast & reliable internet- cable TV - dedicated desk. Walls decorated with artworks, 1800s engravings, contemporary Cypriot art.

The space:
Two spacious bedrooms, with double beds (2 x king size). Super fast and reliable internet. Fully air conditioned with top of the range Inventor units in living room and bedrooms (hot and cold). Also available, top brand Hunter elegant US-made ceiling fans that provide a nice breeze in the bedrooms and living room. Fully equipped kitchen with stove, washing machine, fridge, Nespresso machine and utilities.

Other things to note:
Please note that there is no free parking on the premises but on the adjacent streets you may park from little to no cost. Also, right across the building there is a municipal parking area with reasonable rates while it's free of charge in the evening and on Sundays.

Ez az elegáns apartman egy 70-es évekbeli épületben található, Nicosia szívében. A középkori város, a legjobb éttermek, bárok, üzletek és látnivalók sétatávolságra vannak. A kényelmes terek (100m²) otthon érzi magát; 2 king-size ágy biztosítja a jó pihenést egy hosszú munkanap után. Ideális digitális nomádok és távmunkában dolgozók számára. Nagyon gyors és megbízható internet - kábel TV - külön íróasztal. Műalkotásokkal díszített falak, 1800-as évekbeli metszetek, kortárs ciprusi művészet.

A tér:
Két tágas hálószoba, franciaágyakkal (2 x king size). Szuper gyors és megbízható internet. Teljesen légkondicionált, a legjobb Inventor egységekkel a nappaliban és a hálószobákban (hideg és meleg). Szintén rendelkezésre állnak a felső márkájú Hunter elegáns amerikai gyártmányú mennyezeti ventilátorok, amelyek kellemes szellőt biztosítanak a hálószobákban és a nappaliban. Teljesen felszerelt konyha tűzhely, mosógép, hűtőszekrény, Nespresso gép és közművek.

Egyéb megjegyzendő dolgok:
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a helyszínen nincs ingyenes parkolás, de a szomszédos utcákon kevés vagy ingyenes parkolást biztosítanak. Továbbá, közvetlenül az épülettel szemben található egy önkormányzati parkoló, ahol elfogadható árakkal, míg este és vasárnap ingyenesen használható.

Többet megjeleníteni
Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

130 Mbps

Feltöltés

30 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba 1
16 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Hálószoba 2
16 m2 · Nem átjárható
  • 1 franciaágy
Fizetős nyilvános parkoló a közelben
1 perc gyalog
Ingyenes nyilvános parkolás a közelben
1 perc gyalog
Hol fog lakni
Tömegközlekedés
2 perc
Éjjeli tömegközlekedés
10 perc
Élelmiszerbolt
2 perc
Bár
2 perc
Étterem
2 perc
Szórakozóhely
6 perc
Gyógyszertár
3 perc
A házigazdáról
Danae S.
Flatio-nál Augusztus óta 2023

We are a recently married couple, and as we permanently moved to a new house out of town, we decided to share our precious, centre-of-town, seventies apartment with digital nomads who wish to indulge on a true Nicosia experience, while staying at a comfortable, centrally located, fully furnished and equipped apartment!

Házigazda profiljának megtekintése
  • Üzenet válaszidő: 14m
  • Jóváhagyási arány: 100 %
  • Foglalási válaszidő: 10m
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
498 513 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
140 196 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
60 days
A bérlet maximális hossza
360 days
Szabad ettől a dátumtól
12.05.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállatok
Bulik
Gyermekek
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
15:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Szigorú (30 nap)
A foglalást a költözés előtt 30 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Utoljára frissítve 5 nappal ezelőtt
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Szigorú (30-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
5 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 2 perc gyalog, esti tömegközlekedés 10 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 2 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási időtartam 12 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
Lakás - Nicosia WiFi 238/40 Mbps · 1st-Floor 2-Bed Flat in Historic Nicosia centre
átlag 569 679 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nicosia WiFi 200/100 Mbps · Luxury 3-bedroom Serviced Apartment
2 065 219 Ft átlag 1 858 484 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nicosia Luxury flat in Central Nicosia
átlag 890 279 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Nicosia WiFi 200 Mbps · 201 - Urban brand-new / 3-bedroom apartment
1 317 271 Ft átlag 1 251 443 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
átlag 498 513 Ft / 30 nap
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása