Kiadó lakások Albánia területén - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Legjobb ajánlatok Albánia városában
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Durrës WiFi 200/200 Mbps · Belix One bedroom Seaview Apartment (Beige)
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
8 969 Ft / éjszaka

41 259 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Durrës WiFi 233/233 Mbps · Fabulous one bedroom apartment
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
10 763 Ft / éjszaka

49 511 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Durrës WiFi 228/234 Mbps · Hangulatos kis egy hálószobás apartman
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
12 557 Ft / éjszaka

57 762 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Durrës WiFi 233/234 Mbps · Fabulous one bedroom apartment
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
10 763 Ft / éjszaka

49 511 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Berat Flat in Berat's center
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
9 597 Ft / éjszaka

44 129 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Durrës WiFi 233/234 Mbps · Cozy small one bedroom apartment
31. 5. – 4. 6. (4 éjszaka)
5 830 Ft / éjszaka

26 908 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
4 754 Ft / éjszaka

21 885 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Durrës WiFi 200/200 Mbps · One bedroom apartment – 4 Min from the Beach!
14. 5. – 27. 5. (13 éjszaka)
4 774 Ft / éjszaka

71 396 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Durrës WiFi 8/8 Mbps · Green Home
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
5 741 Ft / éjszaka

26 550 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Durrës WiFi 200/200 Mbps · ECONOMY APARTMENT FOR 6-– 4 Min from the Beach!
17. 5. – 21. 5. (4 éjszaka)
12 557 Ft / éjszaka

57 762 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Durrës WiFi 234/234 Mbps · Two bedroom apartment – 4 Min from the Beach!
14. 5. – 27. 5. (13 éjszaka)
5 382 Ft / éjszaka

80 365 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Saranda WiFi 200/100 Mbps · Cozy apartment 50 meters from the beach
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
11 391 Ft / éjszaka

52 381 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Szállás Albánia kaució nélkül pár hónapra közvetlenül a tulajdonostól

Kiadó bútorozott lakást keres Albánia pár hónapra? A Flatio-n ajánlott kiadó lakások ideálisak üzleti úton lévő munkatársaknak, expatoknak, digitális nomádoknak és még Erasmus cserediákoknak is. Teljesen bútorozott lakásokat ajánlunk Wi-Fi-vel közvetlenül a tulajdonosoktól és más bérbeadóktól. A Flatio-val találhat kiadó lakást két hétre, egy hónapra vagy akár egy egész évre is. Minden rezsiköltség benne van a bérleti díjban. Széleskörű ajánlataink között megtalálhatóak mind az olcsó albérletek és a luxus apartmanok. A bérleti szerződés megkötése egyszerű és gyors – mindent online intézhet és másnap már költözhet is az új szállásra.

A kiadó albérletek/szobák száma a Flatio 132
Jelenleg a legolcsóbb kiadó albérlet ajánlat 4 644 Ft
Jelenleg a legdrágább kiadó albérlet ajánlat Albánia 71 445 Ft
Előnyök szállás bérlés esetén a Flatio-n keresztül albérlet kaució nélkül, online kapcsolat
A legnagyobb kiadó lakás ajánlat Albánia 2000 m2
Jelenleg a legkisebb kiadó garzon lakás 25 m2

Hely értékelés Albánia

A látogatók és a bérlők által adott Albánia összesített pontszáma 9.1.

A hely értékelése befolyásolja, hogy mennyire vonzó a bérlés. Minél csábítóbb a hely, annál népszerűbb lesz. Ne habozzon és kösse meg most a szerzdődést az új kiadó lakás vagy szoba bérlésére. Albánia összes elérhető albérlet ajánlata elérhető térképen ahol minden kiadó lakás és szoba ajánlat bérleti díja is látszik 30 napra megadva.

Új kiadó lakás és szoba Albánia és környékén. Kaució nélkül és közvetlenül a tulajdonostól

A Flatio közvetlenül a kiadó lakások és ingatlanok tulajdonosaival dolgozik együtt, akik ingatlanközvetítő nélkül akarják kiadni albérletbe apartmanjukat vagy házukat. Minden tulajdonos megtekinthető az adatlapján és az is, hogy a korábbi bérlések során hogyan értékelték őket. A Flatio-nál különleges elveket állítottunk fel amikor a bérlés pár hónapra szól, így kaució nélkül tud bérelni a tulajdonostól vagy más kiadótól. Nem ingatlanközvetítők vagyunk, hanem egy innovatív vállalat, amely az ingatlanok teljes bérlés folyamatát átülteti az online térbe. A Albánia környékén lévő kiadó albérletek közül sokat személyesen meglátogattak és lefényképeztek a Flatio kollégái, akik aztán virtuális sétákat készítettek ezekről a kiadó ingatlanokról. Ez az egyik oka annak, hogy garantálni tudjuk, hogy minden egyes kiadó szállás ajánlata pontos adatokat tartalmaz. Jobban szeretne egy olyan házban bérelni ahol lift van vagy szeretne lépcsőzni, hogy fejlessze az állóképességét? A kiadó ingatlanok, lakások és szobák leírásaiban minding teljes információt talál a rendelkezésre álló felszereltségekről.

Lakás - Đenovići Modern apartment with gorgeous views of Kotor Bay
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
28 702 Ft / éjszaka

132 029 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Ház - Theszaloníki WiFi 100/20 Mbps · Standalone Home with Garden in Thessaloniki 💯
2. 9. – 1. 10. (29 éjszaka)
11 753 Ft / éjszaka

392 140 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Theszaloníki WiFi 50/5 Mbps · Spacious Room in Modern 2-Bedroom Apartment
29. 6. – 27. 8. (59 éjszaka)
5 509 Ft / éjszaka

370 613 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Theszaloníki WiFi 50/5 Mbps · Room in Modern 2-Bedroom Apartment
24. 6. – 22. 8. (59 éjszaka)
5 284 Ft / éjszaka

355 545 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budva 2 Bedroom Apartment with Underground Parking
30. 5. – 28. 6. (29 éjszaka)
23 988 Ft / éjszaka

800 066 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Tivat WiFi 235/399 Mbps · Home away from home
4. 7. – 8. 7. (4 éjszaka)
26 908 Ft / éjszaka

123 777 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
4 754 Ft / éjszaka

21 885 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Tirana Apartament in Tirana
14. 5. – 8. 5. (359 éjszaka)
7 320 Ft / éjszaka

2 765 072 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Szarajevó WiFi 160/140 Mbps · Modern and Spacious Apartment in Sarajevo
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
28 702 Ft / éjszaka

132 029 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Mostar Modern Flat in calm and friendly neighborhood
3. 7. – 31. 8. (59 éjszaka)
7 060 Ft / éjszaka

475 017 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Raguza WiFi 100/60 Mbps · Cozy 1BR Apt - Dubrovnik Area
17. 5. – 30. 5. (13 éjszaka)
11 950 Ft / éjszaka

178 669 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Golem WiFi 100/100 Mbps · Golem relax appartment - krásný apartmán u moře
14. 5. – 12. 6. (29 éjszaka)
10 825 Ft 10 281 Ft / éjszaka

342 988 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A legjobb kiadó garzon lakás és szoba Albánia. Bérlők maguk értékeltek

Amennyiben szállást keres Albánia városban és biztos akar lenni abban, hogy nem lesz csalódott, akkor jó helyen jár. A következő kiadó albérletek a legjobbak, hogy szállást válasszon ebben a városban. Nem számít, hogy nagyon olcsó albérlet kaució nélkül vagy luxus lakás vagy nyaraló. A korábbi bérlés során akik ott laktak pár hónapig élvezték az albérletet és biztosították, hogy az értékelésükben megosztották a benyomásaikat a kibérelt lakásról.

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Zlatibor WiFi 150/150 Mbps · Glorija Apartment – Cozy Flat in Central Zlatibor
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
16 145 Ft / éjszaka

74 266 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Ohrid Apartment with literally all needed amenities
Új hirdetés
1. 8. – 29. 9. (59 éjszaka)
13 372 Ft 12 034 Ft / éjszaka

809 753 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Theszaloníki Sunny 85sqm Flat in the centre of Thessaloniki
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
21 527 Ft / éjszaka

99 022 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
14. 5. – 18. 5. (4 éjszaka)
10 763 Ft / éjszaka