Kiadó lakások Nairobi területén - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Legjobb ajánlatok Nairobi városában
10% kedvezmény!
Lakás - Nairobi WiFi 20/30 Mbps · Elegant 2BR Apartment Astoria Residency Lavington
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
27 765 Ft 25 006 Ft / éjszaka

114 975 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nairobi WiFi 20/20 Mbps · Compact Luxury Studio Apartment Near UN/Gigiri
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
4 984 Ft / éjszaka

22 782 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
20% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nairobi WiFi 20/20 Mbps · Modern 2BR: Pool, Gym & 15th Floor Views
13. 5. – 17. 5. (4 éjszaka)
17 798 Ft 14 239 Ft / éjszaka

65 497 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Nairobi WiFi 30/20 Mbps · 2BR Lavington Nairobi | Neptune | Valley Arcade 16
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
23 494 Ft / éjszaka

108 212 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Nairobi WiFi 15/15 Mbps · Cosy studio apartment in Tsavo Fedha-24min to JKIA
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
9 166 Ft 8 276 Ft / éjszaka

38 087 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Nairobi WiFi 30/30 Mbps · 3BR Kilimani Nairobi Oak Classic/ China town/18FL
13. 6. – 17. 6. (4 éjszaka)
28 477 Ft 25 629 Ft / éjszaka

117 823 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nairobi WiFi 15/15 Mbps · Classic 1 bed 18th FL Kilimani Nairobi China town
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
16 374 Ft / éjszaka

75 464 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Stúdió - Nairobi Nincs Wi-Fi · Quaint Sky-High Studio: Pool, Gym & Work Nook
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
9 611 Ft 8 632 Ft / éjszaka

39 867 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Nairobi WiFi 50/50 Mbps · Airy 17th Floor 2BR: City Views, Balcony & Pool
13. 5. – 17. 5. (4 éjszaka)
21 358 Ft 19 222 Ft / éjszaka

88 279 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nairobi WiFi 15/15 Mbps · City Oasis Skyway suite 16th floor city views
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
16 018 Ft 15 217 Ft / éjszaka

70 124 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nairobi WiFi 20/30 Mbps · Wilma Towers 17 fl 2 bd 3 beds Kilimani Pool Sauna
1. 2. 2027 – 5. 2. 2027 (4 éjszaka)
24 917 Ft 22 426 Ft / éjszaka

103 229 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Nairobi WiFi 70/70 Mbps · Be Happy Homes TF-1007
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
8 899 Ft / éjszaka

40 935 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Szállás Nairobi kaució nélkül pár hónapra közvetlenül a tulajdonostól

Kiadó bútorozott lakást keres Nairobi pár hónapra? A Flatio-n ajánlott kiadó lakások ideálisak üzleti úton lévő munkatársaknak, expatoknak, digitális nomádoknak és még Erasmus cserediákoknak is. Teljesen bútorozott lakásokat ajánlunk Wi-Fi-vel közvetlenül a tulajdonosoktól és más bérbeadóktól. A Flatio-val találhat kiadó lakást két hétre, egy hónapra vagy akár egy egész évre is. Minden rezsiköltség benne van a bérleti díjban. Széleskörű ajánlataink között megtalálhatóak mind az olcsó albérletek és a luxus apartmanok. A bérleti szerződés megkötése egyszerű és gyors – mindent online intézhet és másnap már költözhet is az új szállásra.

A kiadó albérletek/szobák száma a Flatio 24
Jelenleg a legolcsóbb kiadó albérlet ajánlat 4 983 Ft
Jelenleg a legdrágább kiadó albérlet ajánlat Nairobi 64 073 Ft
Előnyök szállás bérlés esetén a Flatio-n keresztül albérlet kaució nélkül, online kapcsolat
A legnagyobb kiadó lakás ajánlat Nairobi 4000 m2
Jelenleg a legkisebb kiadó garzon lakás 10 m2

Hely értékelés Nairobi

A látogatók és a bérlők által adott Nairobi összesített pontszáma 0.

A hely értékelése befolyásolja, hogy mennyire vonzó a bérlés. Minél csábítóbb a hely, annál népszerűbb lesz. Ne habozzon és kösse meg most a szerzdődést az új kiadó lakás vagy szoba bérlésére. Nairobi összes elérhető albérlet ajánlata elérhető térképen ahol minden kiadó lakás és szoba ajánlat bérleti díja is látszik 30 napra megadva.

Új kiadó lakás és szoba Nairobi és környékén. Kaució nélkül és közvetlenül a tulajdonostól

A Flatio közvetlenül a kiadó lakások és ingatlanok tulajdonosaival dolgozik együtt, akik ingatlanközvetítő nélkül akarják kiadni albérletbe apartmanjukat vagy házukat. Minden tulajdonos megtekinthető az adatlapján és az is, hogy a korábbi bérlések során hogyan értékelték őket. A Flatio-nál különleges elveket állítottunk fel amikor a bérlés pár hónapra szól, így kaució nélkül tud bérelni a tulajdonostól vagy más kiadótól. Nem ingatlanközvetítők vagyunk, hanem egy innovatív vállalat, amely az ingatlanok teljes bérlés folyamatát átülteti az online térbe. A Nairobi környékén lévő kiadó albérletek közül sokat személyesen meglátogattak és lefényképeztek a Flatio kollégái, akik aztán virtuális sétákat készítettek ezekről a kiadó ingatlanokról. Ez az egyik oka annak, hogy garantálni tudjuk, hogy minden egyes kiadó szállás ajánlata pontos adatokat tartalmaz. Jobban szeretne egy olyan házban bérelni ahol lift van vagy szeretne lépcsőzni, hogy fejlessze az állóképességét? A kiadó ingatlanok, lakások és szobák leírásaiban minding teljes információt talál a rendelkezésre álló felszereltségekről.

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Nairobi WiFi 70/70 Mbps · Be Happy Homes TF-1105
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
8 899 Ft / éjszaka

40 935 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Nairobi Dynamic Apartments
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
8 899 Ft / éjszaka

40 935 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
12. 5. – 25. 5. (13 éjszaka)
25 109 Ft / éjszaka

375 539 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Nairobi WiFi 20/20 Mbps · Cozy 1 bedroom apartment in the heart of Kilimani,
12. 5. – 25. 5. (13 éjszaka)
10 076 Ft / éjszaka

150 572 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Házikó - Nairobi Ngong Hills Trail Cottages
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
71 192 Ft 64 073 Ft / éjszaka

294 736 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection
Lakás - Nairobi WiFi 20/12 Mbps · Stunning flat with pool and gym in Kileleshwa
12. 5. – 25. 5. (13 éjszaka)
14 238 Ft / éjszaka

212 865 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Nairobi WiFi 20/20 Mbps · Executive Work-Ready SkySuite: 50 Mbps Wifi Gym
17. 5. – 21. 5. (4 éjszaka)
21 358 Ft 19 222 Ft / éjszaka

88 279 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Nairobi WiFi 20/12 Mbps · Stunning apartment with heated pool and gym
12. 5. – 25. 5. (13 éjszaka)
14 238 Ft / éjszaka

212 865 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Nairobi WiFi 40/40 Mbps · Edmor Residences Riverside
12. 5. – 25. 5. (13 éjszaka)
16 018 Ft / éjszaka

239 562 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Nairobi WiFi 25/25 Mbps · Yellowstone by Edmor Suites
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
9 522 Ft / éjszaka

43 783 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
26% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Nairobi Modern Studio in Danaff Towers | Prime Kileleshwa
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
9 522 Ft 7 030 Ft / éjszaka

32 393 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Nairobi WiFi 42/42 Mbps · Luxury 2br apartment Westlands, Nairobi
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
23 138 Ft / éjszaka

106 432 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A legjobb kiadó garzon lakás és szoba Nairobi. Bérlők maguk értékeltek

Amennyiben szállást keres Nairobi városban és biztos akar lenni abban, hogy nem lesz csalódott, akkor jó helyen jár. A következő kiadó albérletek a legjobbak, hogy szállást válasszon ebben a városban. Nem számít, hogy nagyon olcsó albérlet kaució nélkül vagy luxus lakás vagy nyaraló. A korábbi bérlés során akik ott laktak pár hónapig élvezték az albérletet és biztosították, hogy az értékelésükben megosztották a benyomásaikat a kibérelt lakásról.

10% kedvezmény!
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
27 765 Ft 25 006 Ft / éjszaka

114 975 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
12. 5. – 16. 5. (4 éjszaka)
4 984 Ft / éjszaka

22 782 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
20% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
13. 5. – 17. 5. (4 éjszaka)
17 798 Ft 14 239 Ft / éjszaka

65 497 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució