Albérlet Berlin 928 897 Ft/hónap, Bezirk Pankow - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits

Cozy 2 bedroom at Prenzlauerberg Berlin

4 személynek
2 hálószoba
1 fürdőszoba
74 m2
Földszint
Wi-Fi
Felszerelt
StayProtection
Stay Benefits

Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben

Bérelhető lakások - Berlin
Automatikus fordítás Eredeti nyelv

The flat provides a special living ambience with its high-quality modern and cosy furnishings.

The flat has in every sleeping room a comfortable king-size boxsping bed and despite the central location on the courtyard-facing, a quiet and sunny balcony, which offers the best place to relax. The bathroom is equipped with a shower.and allows you to conventiely wash and dry your laundry at any time with your washing mashine (washer-dryer). The living and dining area with a fully equipped kitchen, a large dining table, which offers space for 4 people and a comfortable couch invites you for cosy TV evenings or to receive guests. There is also a modern 4K Smart TV with Netflix and Amazon Prime, a Sonos sound system and free WLAN internet access at a flat rate are at your disposal.

Equipment features:
• King-size boxspring beds
• Comfortable, modern sofa to relex
• Full equipped kitchen with dishes, pots,bowls, kitchen utensils etc.
• Fridge and freezer
• Oven with two-sided and circulated heat
• Dishwasher
• Nespresso coffee machine, microwave, toaster & electric kettle
• Shower
• High quality towels and bed linen
• washing machine with integrated dryer
• Hoover / iron and ironing board/ clothes horse / cleaning utensils/hair dryer
• Curtains
• Sunny and quiet terrace with a great view
• Free, unlimted highspeed internet access
• TV included with Netflix and Amazon Prime function
• Sonos soundsystem

Surroundings:

The apartment is located in Prenzlauer Berg, the center of the city. Close by is the also trendy neighbourhood “Prenzlauer Berg” of the city which is famous for the Mauerpark and is rich in cosy cafes, lively bars, a variety of restaurant or entertainment opportunities.
In just 2 minutes you can reach the public transportation station “Bernauer Straße” , so you can explore Berlin with all its monuments and experience the real Berlin flair and nightlife.The flat is not far away from all shopping possibilities like grocery and magazines stores which you can easily reached by foot and offers you the opportunity to go to shopping from early until late at seven days the week.

Distance:
4 min. walk to UCI cinema
5 min. walk to SBahn, UBahn & Tram Station “Schönhauser Allee”
5 min . walk to Shopping Center “Schönhauser Arcaden”
5 min. walk to Mauerpark
8 min. walk to supermarket

A lakás különleges életérzést biztosít a kiváló minőségű, modern és hangulatos berendezéssel.

A lakás minden hálószobájában kényelmes king-size boxsping ágy található, és a központi elhelyezkedés ellenére az udvarra néző, csendes és napos erkély, amely a legjobb helyet kínál a pihenésre. A fürdőszoba zuhanyzóval felszerelt. és lehetővé teszi, hogy a mosógép (mosó-szárítógép) segítségével bármikor kényelmesen mossa és szárítsa a szennyesét. A nappali és étkező teljesen felszerelt konyhával, egy nagy étkezőasztallal, amely 4 fő számára kínál helyet és egy kényelmes kanapéval hívja meg Önt a hangulatos TV-estékre vagy a vendégek fogadására. Egy modern 4K-s Smart TV a Netflix és az Amazon Prime szolgáltatással, egy Sonos hangrendszer és ingyenes, átalánydíjas WLAN internet-hozzáférés is a rendelkezésére áll.

A berendezés jellemzői:
- King-size boxspring ágyak
- Kényelmes, modern kanapé a relex
- Teljesen felszerelt konyha edényekkel, edényekkel,tálakkal, konyhai eszközökkel stb.
- Hűtőszekrény és fagyasztó
- Kétoldalas és keringtetett hővel ellátott sütő
- Mosogatógép
- Nespresso kávéfőző, mikrohullámú sütő, kenyérpirító és vízforraló
- Zuhanyzó
- Kiváló minőségű törölközők és ágynemű
- mosógép beépített szárítóval
- Porszívó / vasaló és vasalódeszka / ruhaló / tisztálkodási eszközök / hajszárító
- Függönyök
- Napos és csendes terasz nagyszerű kilátással
- Ingyenes, korlátlan nagysebességű internet-hozzáférés
- TV mellékelt Netflix és Amazon Prime funkcióval
- Sonos hangrendszer

Környék: A ház körül található:

A lakás a Prenzlauer Bergben, a város központjában található. A közelben található a város szintén trendi "Prenzlauer Berg" környéke, amely a Mauerparkról híres, és gazdag hangulatos kávézókban, élénk bárokban, különféle éttermi vagy szórakozási lehetőségekben.
Mindössze 2 perc alatt elérheti a "Bernauer Straße" tömegközlekedési megállót, így felfedezheti Berlint az összes műemlékével, és megtapasztalhatja az igazi berlini hangulatot és éjszakai életet. a lakás nem messze van az összes bevásárlási lehetőségtől, mint az élelmiszer- és magazinüzletek, amelyeket könnyen elérheti gyalog, és lehetőséget kínál arra, hogy kora estétől késő estig a hét minden napján a héten vásárolni menjen.

Távolság: Távolság:
uCI mozi: 4 perc séta
5 perc séta a SBahn, UBahn és a "Schönhauser Allee" villamosmegállóig
5 perc séta a "Schönhauser Arcaden" bevásárlóközpontig
5 perc séta a Mauerparkhoz
8 perc séta a szupermarkethez

Többet megjeleníteni
Internet sebesség a távoli munkához vagy szórakozáshoz

Letöltés

50 Mbps

Feltöltés

16 Mbps

Szobák és terek
Hálószoba 1
  • 1 franciaágy
Hálószoba 2
  • 1 franciaágy
  • Terasz
  • Háziállat csak előzetes egyeztetéssel megengedett
  • Hűtőszekrény
  • TV
  • Sütő
  • Mikrohullámú sütő
  • Füstjelző
Parkolás
Fizetős nyilvános parkoló a közelben
1 perc gyalog
Hol fog lakni
Metró
10 perc
Tömegközlekedés
5 perc
Éjjeli tömegközlekedés
5 perc
Élelmiszerbolt
10 perc
Bár
5 perc
Étterem
3 perc
Szórakozóhely
10 perc
Gyógyszertár
5 perc
A házigazdáról
Conrad B.
Flatio-nál Áprilistól 2024

We are renting out furnished properties in Berlin for over 5 years. We offer a wide range of premium and cozy apartments in Berlin. We are looking forward to host you in Berlin and make sure, you have a wonderful stay in your temporarly apartment.

Házigazda profiljának megtekintése
  • Üzenet válaszidő: 2d
  • Jóváhagyási arány: 0 %
  • Foglalási válaszidő: 19h
Bérlés feltételei
Bérletí díj és illetékek Mikor és mennyit fizetek?
928 897 Ft
Kaució/letét
0 Ft
Szolgáltatások és internet
bérleti díj tartalmazza
Szolgáltatási díj
261 263 Ft
Szabad ettől a dátumtól
Min. bérleti időtartam
60 days
A bérlet maximális hossza
360 days
Szabad ettől a dátumtól
01.10.2026
Szabályok
Dohányzás
Háziállat csak előzetes egyeztetéssel megengedett
Bulik
Gyermekes családok számára alkalmas
Beköltözési és kiköltözési időpontok
Beköltözés ideje
16:00
Kiköltözés ideje
10:00
StayProtection Bérlőknek

Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.

  • Beköltözés Garancia
    biztosítva, hogy mindig lesz hol megszállnod, még akkor is, ha nem minden megy a tervek szerint
  • Kiegyensúlyozott, vízumbarát bérleti szerződés
    egyenlő jogok biztosítása és nagy rugalmasság adása a tartózkodásához
  • Betétmentes politika
    a jelentős előzetes letétek pénzügyi terhének megszüntetése
  • 100%-os pénzvédelem
    amely garantálja, hogy tranzakciói mindig biztonságosak és csalástól mentesek.
  • Heti 7 napos támogatás
    amely a bérlés teljes időtartama alatt az Ön rendelkezésére áll
Stay Benefits*

Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:

  • Felelősségbiztosítás
    fedezetet nyújt, ha véletlenül kárt okoz
  • Segítségnyújtási szolgáltatások
    a tartózkodás során felmerülő esetleges problémákra, mint például az internetszolgáltatás megszakadása, közüzemi hibák (áram, gáz, fűtés), eldugult ajtó vagy háztartási gépek meghibásodása
Felmondási szabályok
Szigorú (30 nap)
A foglalást a költözés előtt 30 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
A hirdetés elérhetősége
A hirdetett lakás elérhetőségének ellenőrzése
Végleges árak. A Flatio-n nincsenek rejtett költségek. A bérleti díj már tartalmazza a közüzemi szolgáltatásokat és a Wi-Fi-t.
Ingyenes lemondás. Az ajánlatra Szigorú (30-napos) lemondási feltételek vonatkoznak. Olvassa el a lemondási szabályzatot
Beköltözési Garancia. Akár 7 napig fedezünk egy tartalék szállást, ha az ingatlan nem lenne rendben. Bővebben
Hitelesített bérleti szerződés. Otthona kényelméből olvassa el a szerződést online. Szerződés olvasása
5 ok amiért ezeket a lakásokat válassza a Flatio-n
Vége a személyes lakásnézőknek, a stressznek és csalódásnak! Az egész ügyintézés azonnal végrehajtható.
Megkapja a Flatio támogatást a bérlés teljes időtartama alatt.
A teljes szerződést olvassa el most, a foglalás előtt.
A fizetés teljesen biztonságos. Cégünk regisztrálva van a Cseh Nemzeti Banknál. Fizethet kártyával is.
Az ingatlanügynökségekhez képest átlagosan 400 EUR-t takaríthat meg.
Gyakori kérdések
Erről a szállásról
Milyen közel van a legközelebbi tömegközlekedés?
A tömegközlekedés 5 perc gyalog, esti tömegközlekedés 5 perc gyalog. Tekintse meg a többi közelben elérhető szolgáltatást is.
Van az ingatlanban Wi-Fi?
Igen, a szálláson van Wi-Fi.
Mi a legrövidebb bérleti időszak?
A minimális tartózkodási időtartam 2 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Mi a leghosszabb bérleti időszak?
A maximális tartózkodási időtartam 12 hónap. Tekintse meg a többi bérlési feltételt.
Hogyan működik a Flatio
Mi történik a lakás foglalás után?

A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.

A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.

Mi a lakás standard felszereltsége?
A Flatio-n hirdetett szállásoknak bizonyos követelményeknek kell megfelelniük. Teljesen bútorozott és felszerelt szállást követelünk meg, edényekkel, evőeszközökkel és Wi-Fi-vel. Ritka esetben előfordulhat, hogy egy szállás nem kínál Wi-Fi-t — ez mindig egyértelműen fel van tüntetve a hirdetés oldalán.
Mi az a középtávú bérlet?
Középtávú albérletek 1 egész 6 hónapig tartanak. A legtöbb tulajdonos hosszú vagy csak néhány napig adgya ki a lakást. Középtávú albérletet találni Flatio nelkül többnyire nem olyan egyszerű.
Elolvashatom a szerződés még a foglalás előtt?

Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.

Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.

Megnézhetem a kiválasztott albérletet mielőtt aláírom a bérleti szerződést?

Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.

Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.

Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!

Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.

A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.

Milyen fizetési módszereket használhatok?
A FLATIO oldalon kiválasszthatja a fizetési módzert, ami a legjobban megfelel.Lehetséges fizetni kártyával, a GoPay fizetési átjárón keresztül és banki átutalással. Egyszerűen válassza ki mi a legkényelmesebb önnek.
Hogyan mondhatom le a foglalást?

A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.

A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!

Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.

Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).

További ajánlatok, amelyek tetszhetnek Önnek
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Berlin WiFi 200/200 Mbps · Charming Neukölln Flat with Garden Access & Balcon
893 156 Ft átlag 803 805 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Loft - Berlin WiFi 500/500 Mbps · Loft
átlag 964 637 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Berlin WiFi 50/16 Mbps · Beautiful two-bedroom apartment in Spandau
átlag 642 972 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Berlin WiFi 260/14 Mbps · Modern and completely renovated 4-room apartment
átlag 848 481 Ft / 30 nap
Minden díj benne van · Nincs kaució
átlag 928 897 Ft / 30 nap
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása