Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben
Ez a szállás nem biztosít ágyneműt (párnák, paplanok, lepedők). Sajátot kell hoznia.
Spacious sunny apartment with balcony on the 5th floor of new building (approval in 2017). Access from the gallery. The apartment has an area of 76 square meters, consists of a bedroom and living room with kitchenette with large window. Both rooms have access to a spacious balcony of 6m2. The apartment has a wardrobe, bathroom with bath, washing machine and window. It is possible to rent a garage.
Transport: bus and tram stop 1min walk from the entrance (25min to the center - Karlovo Namesti, Namesti Republiky), metro A - Skalka 2 stops by bus, 10min by tram to Hostivar station.
Near the housing is a shopping center Hostivař, fitness, wellness, cinema, excellent restaurant and a beautiful natural area Hostivař dam.
Living is quiet and safe.
Tágas, napfényes, erkélyes lakás az új épület 5. emeletén (2017-es jóváhagyás). Megközelítés a galériáról. A lakás területe 76 négyzetméter, egy hálószobából és egy konyhasarokkal ellátott nappaliból áll, nagy ablakkal. Mindkét szoba egy tágas, 6m2-es erkélyre nyílik. A lakásban gardróbszekrény, fürdőszoba káddal, mosógép és ablak található. Lehetőség van garázs bérlésére.
Közlekedés: busz- és villamosmegálló 1perc sétára a bejárattól (25perc a központig - Karlovo Namesti, Namesti Republiky), A metró - Skalka 2 megálló busszal, 10perc villamossal a Hostivar állomásig.
A ház közelében van egy bevásárlóközpont Hostivař, fitness, wellness, mozi, kiváló étterem és egy gyönyörű természeti terület Hostivař gát.
Az élet csendes és biztonságos.
Letöltés
N/A Mbps
Feltöltés
N/A Mbps
A Bérbeadó még nem töltötte ki az internet sebességet. Kérje meg, hogy tisztázza ezt.
A foglalást a költözés előtt 30 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
14 days
korlátlan
Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.
Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:
A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.
A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.
Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.
Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.
Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.
Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.
Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!
Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.
A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.
A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.
A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!
Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.
Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).
Értékelések
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku, majitelka příjemná, byt moc hezky zařízený.
Všechno bylo v pořádku, majitelka příjemná, byt moc hezky zařízený.
Krásný byt, vybavený, čistý s dobrou dostupností do centra města. Paní Zuzana ochotná :)
Krásný byt, vybavený, čistý s dobrou dostupností do centra města. Paní Zuzana ochotná :)