Kiadó lakások Kolumbia területén - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Legjobb ajánlatok Kolumbia városában
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Santa Marta Encantador Apto. Clásico en Bell
Új hirdetés
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
8 220 Ft 7 395 Ft / éjszaka

246 609 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
Stúdió - Santa Marta WiFi 1/1 Mbps · Planta 13·Vistas Mar y Montaña·Piscina·2 min Playa
Új hirdetés
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
32 167 Ft 30 558 Ft / éjszaka

140 461 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Medellín WiFi 800 Mbps · Laureles Penthouse · Private Sauna · Top Floor
Új hirdetés
1. 6. – 30. 6. (29 éjszaka)
30 195 Ft 28 691 Ft / éjszaka

956 775 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Házikó - El Peñol WiFi 197/224 Mbps · Digital Nomad Retreat | High-Speed Starlink
Új hirdetés
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
17 156 Ft 15 458 Ft / éjszaka

71 124 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
1% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Bogotá WiFi 20/20 Mbps · * Aripar * Private in Candelaria Historic Center
Új hirdetés
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
7 851 Ft 7 777 Ft / éjszaka

259 477 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Rionegro WiFi 500/500 Mbps · Executive Furnished Apartment with Hotel Services
Új hirdetés
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
13 902 Ft 12 509 Ft / éjszaka

417 093 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Santa Marta WiFi 50/1000 Mbps · Apto en resort exclusivo frente al mar
15. 5. – 28. 5. (13 éjszaka)
10 722 Ft / éjszaka

160 475 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Ház - Santa Marta Ocean View Secluded Cabin
23. 10. – 27. 10. (4 éjszaka)
5 004 Ft / éjszaka

22 874 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Ház - Santa Marta WiFi 22/13 Mbps · Cozy nature cabin near Caribbean beach
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
7 774 Ft / éjszaka

35 740 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Bogotá WiFi 150/150 Mbps · Estudio boutique · La Candelaria · 2 baños · Lava
24. 5. – 22. 6. (29 éjszaka)
10 993 Ft 9 896 Ft / éjszaka

329 886 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Bogotá WiFi 180/180 Mbps · Apartamento acogedor en zona estratégica de Bogotá
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
11 795 Ft 11 169 Ft / éjszaka

51 467 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Bogotá Executive 2BR Apartment – Park 93 Bogotá
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
35 038 Ft 31 538 Ft / éjszaka

1 051 845 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Szállás Kolumbia kaució nélkül pár hónapra közvetlenül a tulajdonostól

Kiadó bútorozott lakást keres Kolumbia pár hónapra? A Flatio-n ajánlott kiadó lakások ideálisak üzleti úton lévő munkatársaknak, expatoknak, digitális nomádoknak és még Erasmus cserediákoknak is. Teljesen bútorozott lakásokat ajánlunk Wi-Fi-vel közvetlenül a tulajdonosoktól és más bérbeadóktól. A Flatio-val találhat kiadó lakást két hétre, egy hónapra vagy akár egy egész évre is. Minden rezsiköltség benne van a bérleti díjban. Széleskörű ajánlataink között megtalálhatóak mind az olcsó albérletek és a luxus apartmanok. A bérleti szerződés megkötése egyszerű és gyors – mindent online intézhet és másnap már költözhet is az új szállásra.

A kiadó albérletek/szobák száma a Flatio 60
Jelenleg a legolcsóbb kiadó albérlet ajánlat 2 870 Ft
Jelenleg a legdrágább kiadó albérlet ajánlat Kolumbia 96 869 Ft
Előnyök szállás bérlés esetén a Flatio-n keresztül albérlet kaució nélkül, online kapcsolat
A legnagyobb kiadó lakás ajánlat Kolumbia 8000 m2
Jelenleg a legkisebb kiadó garzon lakás 13 m2

Hely értékelés Kolumbia

A látogatók és a bérlők által adott Kolumbia összesített pontszáma 10.

A hely értékelése befolyásolja, hogy mennyire vonzó a bérlés. Minél csábítóbb a hely, annál népszerűbb lesz. Ne habozzon és kösse meg most a szerzdődést az új kiadó lakás vagy szoba bérlésére. Kolumbia összes elérhető albérlet ajánlata elérhető térképen ahol minden kiadó lakás és szoba ajánlat bérleti díja is látszik 30 napra megadva.

Új kiadó lakás és szoba Kolumbia és környékén. Kaució nélkül és közvetlenül a tulajdonostól

A Flatio közvetlenül a kiadó lakások és ingatlanok tulajdonosaival dolgozik együtt, akik ingatlanközvetítő nélkül akarják kiadni albérletbe apartmanjukat vagy házukat. Minden tulajdonos megtekinthető az adatlapján és az is, hogy a korábbi bérlések során hogyan értékelték őket. A Flatio-nál különleges elveket állítottunk fel amikor a bérlés pár hónapra szól, így kaució nélkül tud bérelni a tulajdonostól vagy más kiadótól. Nem ingatlanközvetítők vagyunk, hanem egy innovatív vállalat, amely az ingatlanok teljes bérlés folyamatát átülteti az online térbe. A Kolumbia környékén lévő kiadó albérletek közül sokat személyesen meglátogattak és lefényképeztek a Flatio kollégái, akik aztán virtuális sétákat készítettek ezekről a kiadó ingatlanokról. Ez az egyik oka annak, hogy garantálni tudjuk, hogy minden egyes kiadó szállás ajánlata pontos adatokat tartalmaz. Jobban szeretne egy olyan házban bérelni ahol lift van vagy szeretne lépcsőzni, hogy fejlessze az állóképességét? A kiadó ingatlanok, lakások és szobák leírásaiban minding teljes információt talál a rendelkezésre álló felszereltségekről.

10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Hotelszoba - Canoa WiFi 93/89 Mbps · Tu oficina frente al pacifico
Új hirdetés
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
7 148 Ft 6 433 Ft / éjszaka

29 664 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Quito WiFi 40/40 Mbps · Stylish Studio in Quito
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
14 296 Ft / éjszaka

65 763 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Panamaváros WiFi 300/300 Mbps · Modern Apartment with Prime Location
1. 6. – 15. 7. (44 éjszaka)
7 928 Ft / éjszaka

400 652 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Quito WiFi 150/30 Mbps · Luxury Suite - Financial Center of Quito
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
14 296 Ft / éjszaka

65 763 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Quito WiFi 150/50 Mbps · Green Suite
17. 5. – 21. 5. (4 éjszaka)
11 884 Ft / éjszaka

54 683 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
15% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Le Marin WiFi 16/3 Mbps · Peaceful wooden bungalow with workspace – Le Marin
9. 6. – 15. 6. (6 éjszaka)
21 444 Ft 18 228 Ft / éjszaka

125 807 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Ház - Cali Espectacular casa con piscina privada per friendly
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
107 222 Ft 96 500 Ft / éjszaka

443 898 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Bogotá WiFi 100/100 Mbps · Bright & Fully Furnished Apartment Usaquén
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
14 506 Ft 13 779 Ft / éjszaka

459 623 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Quito WiFi 200/100 Mbps · Luxury Suite Floor 20th with top amenities
15. 5. – 28. 5. (13 éjszaka)
17 870 Ft 14 296 Ft / éjszaka

213 729 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Barranquilla WiFi 900/900 Mbps · Premium New Modern Apartament [Spotless Clean!
17. 5. – 30. 5. (13 éjszaka)
21 444 Ft 19 300 Ft / éjszaka

288 427 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Cartagena de Indias WiFi 200/5 Mbps · Guest Room with A/C, close to Historical Centre 1
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
12 867 Ft 11 616 Ft / éjszaka

53 611 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Családi ház - panama Paradise Point Coronado. Beach and pool.
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
22 159 Ft / éjszaka

101 861 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A legjobb kiadó garzon lakás és szoba Kolumbia. Bérlők maguk értékeltek

Amennyiben szállást keres Kolumbia városban és biztos akar lenni abban, hogy nem lesz csalódott, akkor jó helyen jár. A következő kiadó albérletek a legjobbak, hogy szállást válasszon ebben a városban. Nem számít, hogy nagyon olcsó albérlet kaució nélkül vagy luxus lakás vagy nyaraló. A korábbi bérlés során akik ott laktak pár hónapig élvezték az albérletet és biztosították, hogy az értékelésükben megosztották a benyomásaikat a kibérelt lakásról.

10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Medellín WiFi 950/900 Mbps · hermoso apartamento muy amplio EN MEDELLIN
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
21 444 Ft 19 300 Ft / éjszaka

88 637 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Medellín WiFi 937/950 Mbps · APARTAMENTO AMPLIO E ILUMINADO EN MEDELLIN
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
21 444 Ft 19 300 Ft / éjszaka

88 637 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Medellín WiFi 400/500 Mbps · Modern industrial duplex with views of Medellín
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
10 759 Ft 9 675 Ft / éjszaka

322 737 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
7% kedvezmény!
Lakás - Santa Marta WiFi 900/700 Mbps · Új Luxuslakás Resort Szolgáltatásokkal: Spa, Meden
18. 5. – 22. 5. (4 éjszaka)
31 809 Ft 29 575 Ft / éjszaka

136 171 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Manaus WiFi 50/10 Mbps · Comfortable Flat with Amazonian Vibes
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
27 431 Ft 24 661 Ft / éjszaka

113 298 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Medellín WiFi 626/559 Mbps · Látványos Golden Mile Oviedo-EAFIT
16. 5. – 14. 6. (29 éjszaka)
27 952 Ft 13 976 Ft / éjszaka

466 057 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Házikó - Belmira WiFi 500/400 Mbps · CASA CAMPESTRE PARA CONECTAR CON LA NATURALEZA
Új hirdetés
18. 5. – 22. 5. (4 éjszaka)
7 148 Ft 6 433 Ft / éjszaka

29 664 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Családi ház - Bogotá WiFi 100/50 Mbps · Tranquility and nature
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
11 795 Ft / éjszaka

54 326 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Bogotá WiFi 30/30 Mbps · Modern studio with fast WiFi in Bogotá's
26. 5. – 30. 5. (4 éjszaka)
8 310 Ft / éjszaka

38 243 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Manizales WiFi 50/50 Mbps · Colombian Natural LifeStyle at ALDEA SABATINGA
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
14 296 Ft / éjszaka

65 763 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Loft - Cali Acojedor apartaloft amoblado con balcón
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
5 987 Ft / éjszaka

27 520 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
20% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Itagui WiFi 300/298 Mbps · Penthouse Piso 40 Bosque Privado Club Spa VistaOk
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
22 960 Ft 18 363 Ft / éjszaka

612 593 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Utóbbi időben bérelt lakások Kolumbia és környékén

Ezek a gyönyörű kiadó lakások Kolumbia városban nemrég kiadó albérletként lettek bérelve elégedett bérlőink által. Gyűjtsön inspirációt a saját albérlet kereséséhez, általunk is lehetséges a lakások bérlése. A legolcsóbb bérleti ajánlat Kolumbia környékén elérhető már 2 870 Ft bérleti díjért 30 napra és a bérleti díj már tartalmazza a rezsiköltséget és a Wi-Fi-t.

Lakás - Medellín WiFi 626/559 Mbps · Csodálatos Golden Mile Oviedo-EAFIT-Poblado
16. 5. – 14. 6. (29 éjszaka)
34 804 Ft 17 402 Ft / éjszaka

580 427 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Bogotá WiFi 25/25 Mbps · Stylish Apartment with Train Views, Pool & Office
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
12 078 Ft 10 870 Ft / éjszaka

362 410 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
8% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Bogotá WiFi 900/900 Mbps · Bright, quiet & central - 3BR/2BA modern apartment
15. 5. – 10. 11. (179 éjszaka)
15 091 Ft 13 883 Ft / éjszaka

2 688 046 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits