Az Ön tartózkodását ebben az ingatlanban a StayProtection csomagunk fedezi, amely tartalmazza a Stay Benefits csomagot! Bővebben
Cosy apartment in the heart of Prague that can fit easily 4 people. It will be a perfect place for your holiday. The apartment has everything one needs and a great view on classic red tile roofs and historical brewery. The neighbourhood is full of pleasant restaurants, bars and cafés. In 3 mins you can find supermarket, tram and metro. You will reach National Theatre, Charles Bridge, Old Town Square in a few mins. Come and see for yourself.
The apartment is fully furnished and equipped located on the 2nd floor with an elevator. You can find all necessary utilities to cook for yourself in the kitchen. Bathroom is stylish with toilet, shower and washbasin. Next to the kitchen you can walk in a small room used as a dinning room. If you walk a little bit more you will be in the living room with an elevated bedroom (with queen sized bed and chest of drawers) as you can see in the photos. The living room is comfortable place with TV and small bookcase - you can find guidebooks, maps, trip tips and few novels there - and pull out sofa. Free Wi-Fi.
he apartment is located in historical UNESCO protected part of Prague.
The building is in the street where all buildings have historical charm. The street leads directly to the National Theater and well-known cafe Slavia where you can get a breakfast in an unique atmosphere. Other major sights such as Old Town Square, Wenceslas Square, Charles Bridge are all in walking distance - about 10 to 15 minute walk. There is no need to use any transportation to get around. All of the beautiful monuments of Prague are within walking distance.
GETTING AROUND
The nearest metro station is "Narodni trida" on B (or yellow) line.
Tram stops nearby (2 minutes max) are: Myslikova, Narodni divadlo - fast way to get to the Prague castle, Lazarska - central interchange point of all night trams.
PARKING
The nearest secure garage parking is just 2 minutes away, under the National Theater.
Hangulatos apartman Prága szívében, amely könnyen elfér 4 fő. Tökéletes hely lesz a nyaraláshoz. Az apartman mindent tartalmaz, amire szükség van, és nagyszerű kilátás nyílik a klasszikus vörös cseréptetőkre és a történelmi sörfőzdére. A környék tele van kellemes éttermekkel, bárokkal és kávézókkal. 3 perc alatt szupermarket, villamos és metró is található. A Nemzeti Színház, a Károly híd, az Óváros tér néhány perc alatt elérhető. Jöjjön és nézze meg a saját szemével.
A lakás teljesen berendezett és felszerelt, a 2. emeleten található, lifttel. A konyhában minden szükséges segédeszközt megtalál, hogy főzzön magának. A fürdőszoba stílusos WC-vel, zuhanyzóval és mosdókagylóval. A konyha mellett egy étkezőnek használt kis helyiségben sétálhat. Ha egy kicsit tovább sétálsz, akkor a nappaliban lesz egy magasított hálószoba (franciaággyal és fiókos szekrénnyel), ahogy a képeken látható. A nappali kényelmes hely TV-vel és kis könyvespolccal - ott útikönyveket, térképeket, utazási tippeket és néhány regényt talál - és kihúzható kanapéval. Ingyenes Wi-Fi.
he apartman található történelmi UNESCO által védett része Prága.
Az épület az utcában van, ahol minden épület történelmi bájjal rendelkezik. Az utca közvetlenül a Nemzeti Színházhoz és a jól ismert Slavia kávézóhoz vezet, ahol egyedülálló hangulatban reggelizhet. Más fontos látnivalók, mint az Óváros tér, a Vencel tér, a Károly-híd mind sétatávolságra vannak - körülbelül 10-15 perces sétára. Nincs szükség semmilyen közlekedési eszközre a közlekedéshez. Prága összes gyönyörű műemléke sétatávolságra van.
MEGKÖZELÍTÉS
A legközelebbi metróállomás a "Narodni trida" a B (vagy sárga) vonalon.
A villamosmegállók a közelben (max. 2 perc) a következők: Myslikova, Narodni divadlo - gyors út a prágai várhoz, Lazarska - az összes éjszakai villamos központi átszállóhelye.
PARKOLÁS
A legközelebbi biztonságos parkolóház mindössze 2 percre található, a Nemzeti Színház alatt.
Letöltés
N/A Mbps
Feltöltés
N/A Mbps
A Bérbeadó még nem töltötte ki az internet sebességet. Kérje meg, hogy tisztázza ezt.
Dobrý den, jmenuji se Michael a ráda Vás uvítám v mých apartmánech.
A foglalást a költözés előtt 14 nappal ingyenesen lemondhatja. Olvassa el a részletesebb lemondási szabályzatot.
14 days
120 days
Minden alkalommal, amikor a Flatio-n keresztül bérel, automatikusan fedezi Önt a StayProtection csomagunk.
Ha lefoglalja ezt az ingatlant, akkor a Stay Benefits - az AXA által támogatott egyedülálló ajánlat - kiterjesztett védelmet is élvezhet! Az alábbiakat tartalmazza ez a csomag:
A foglalási kérelem elküdése után a tulajdonos kap egy üzenetet, hogy ön érdklődik a szállásért. Ettől a pillanattól van 24 órája arra, hogy az ön kérelmét jóváhagya vagy elutasítsa.
A lakástulajdonosokot leginkább az érdekli, hogy mi van az érdeklődő adatlapján. Azért nefelejtse el leírni minden fontos infromációt, hozzá adni képet, vagy még videót is csinálni. Ez vonzóvá teszi önt a tulajdonosnál és nagyobb az esély hogy jóváhagya a foglalást.
Megtekintheti a bérleti szerződést előre és online minden egyes ajánlatnál. Az aláírás után megtalálja az alkalmazásban Bérleményeim.
Amikor Flatio-n keresztül bérletet foglal, nem kell aggódnia, hogy a szerződés hátrányos lenne az ön számára. A szerződések úgy vannak leírva, hogy ne kelljen aggódnia és nyugodságban lakhasson. Ezek egységes szerződések, amelyeket minden bérbeadó a Flatio-nál használ.
Az Ön ideje értékes. Ezért tettük lehetővé a virtuális túrákat az oldalunkon, hogy a Flatio-n hirdetett lakásokat a saját otthona kényelméből meg tudja nézni.
Ha nem elérhető virtuális túra a kiválasztott szálláshoz, akkor kapcsolatba léphet a Bérbeadóval és megkérdezheti, hogy személyesen megnézheti e a kiadó lakást.
Abban az esetben, ha beköltözik, és a bérelt szállás nem egyezik a Flatio-n található információkkal, jelezze mihamarabb!
Ha az elállás feltételei teljesülnek, és a bérbeadó nem tudja azonnal orvosolni a problémát, lehetősége van a bérleti szerződéstől elállni a teljes visszatérítéssel. Aktívan segítünk az alternatív szállás megtalálásában, és Ön mellett maradunk, amíg minden teljesen meg nem oldódik.
A beköltözési garanciánkkal kapcsolatos feltételeket és minden részletet ebben a cikkben olvashat el a Súgóban.
A foglalás felmondásának a lehetősége attól függ, hogy milyen fázisban van a foglalás.
A foglalás még várja a tulajdonos jóváhagyását? Ilyenkor egyszerűen törölheti a foglalást a Bérleményeim web applikációban!
Ha, a tulajdonos már jóváhagyta a foglalást, de Önnek már nem aktuális a foglalás, akkor csak a Flatio ügyfélszolgálat törölheti 24 órán belül a jóváhagyástól. Ezután, a foglalás törölhető a tulajdonos által is.
Jóváhagyott foglalása és érvényes szerződése is van? Azért, hogy INGYENESEN törölhesse a foglalást, lépjen kapcsolatba a Flatio ügyfélszolgálattal jóval a szerződés kezdete előtt (a konkrét időtartam függ a felmondási szabályok típusától).
Ne csüggedjen, ha ez a lakás nem illik hozzád tökéletesen. Más lehetőségeink is vannak. A Flatio sok más kiadó apartmant kínál Prága területén, amelyek tökéletesek az Ön számára. Akár hangulatos stúdiót, akár tágas apartmant keres, a Flatio a legjobb olcsó szállást kínálja Önnek Prága területén.
A legjobb az egészben az, hogy lehetőség szerint mindegyik kaució nélkül van, egységes bérleti szerződésük van, amely védi Önt, és az árban foglalt rezsikkel nincsenek rejtett díjak, amelyek meglephetnének.
A Flatio részletes listákat, kiváló minőségű fényképeket, a bérlők őszinte véleményét és minden olyan információt is kínál, amelyre szüksége van a megalapozott döntés meghozatalához. Kezdje tehát a keresést még ma, és fedezze fel Prága legjobb lakásait a Flatio.com segítségével.
Értékelések
The beds in the flat were covered in urine stains, some blood and maybe even vomit as well. They smelled. I tried to come to an agreement with the landlord and generously offered to split the cost of a new mattress from Ikea because I planned to be there a long time. He refused and brought over two mattresses that were even more stained. The apartment was dirty when I moved in also - I don't think cleaning happens between visits. Also, FYI - during the warmer months, there's a beer garden next door - the live accordion player performs 11 a.m. - 10 p.m. EVERYDAY. Heads up if you're planning on spending time in the apartment.
Szomszédság
15 minute walk from the center of town.
The beds in the flat were covered in urine stains, some blood and maybe even vomit as well. They smelled. I tried to come to an agreement with the landlord and generously offered to split the cost of a new mattress from Ikea because I planned to be there a long time. He refused and brought over two mattresses that were even more stained. The apartment was dirty when I moved in also - I don't think cleaning happens between visits. Also, FYI - during the warmer months, there's a beer garden next door - the live accordion player performs 11 a.m. - 10 p.m. EVERYDAY. Heads up if you're planning on spending time in the apartment.
Szomszédság
15 minute walk from the center of town.
Worst experience in Prague in 3 years. Accordeonist playing non stop everyday from noon till 22pm, which is legal, but hidden in the description! I wonder why they did not send me the address upfront or let me see the place before booking... Good business is based on honesty. And when asking for a cancelation/refund, just impossible, we had to suffer the torture of this place for 2 weeks!!! Not cool
Worst experience in Prague in 3 years. Accordeonist playing non stop everyday from noon till 22pm, which is legal, but hidden in the description! I wonder why they did not send me the address upfront or let me see the place before booking... Good business is based on honesty. And when asking for a cancelation/refund, just impossible, we had to suffer the torture of this place for 2 weeks!!! Not cool