Kiadó lakások Maia területén - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Legjobb ajánlatok Maia városában
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Maia WiFi 500/100 Mbps · Új 4 szobás lakás (Erkély és grillező)
1. 6. – 14. 6. (13 éjszaka)
117 540 Ft / éjszaka

1 757 276 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Maia Fully equipped cozy apartment
20. 6. – 19. 7. (29 éjszaka)
23 630 Ft / éjszaka

788 227 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Kiadó lakások Maia kaució nélkül

Ha egy ideig Maiai tartózkodást tervezel és szállást keresel, érdemes megfontolni a lakás bérlés lehetőségét, mivel számos előnnyel jár. Kiváló választás, ha még nem vagy kész ingatlant vásárolni, vagy csak ideiglenesen tartózkodsz itt.

A Flatio teljesen gépesített és bútorozott lakásokra szakosodott Maia területén, amelyek azonnal beköltözhetők, így nem kell aggódnod a bérlemény berendezésének logisztikája és költségei miatt. Különböző lakástípusok közül választhatsz, így biztosan megtalálod az igényeidnek megfelelő tökéletes otthont.

Ha szeretnéd megtalálni a számodra tökéletes kiadó lakást Maia területén, minimális kötelezettség­vállalással, nézz körül a Flatio kínálatában elérhető ingatlanok között.

A kiadó albérletek/szobák száma a Flatio 2
Jelenleg a legolcsóbb kiadó albérlet ajánlat 23 577 Ft
A legdrágább ajánlat kiadó 117 170 Ft
Előnyök szállás bérlés esetén a Flatio-n Keresztül albérlet kaució nélkül, online kapcsolat
A legnagyobb kiadó lakás ajánlat Maia 200 m2
Jelenleg a legkisebb kiadó garzon lakás 75 m2

Hely értékelés Maia

A látogatók és a bérlők által adott Maia összesített pontszáma 9.1.

A hely értékelése befolyásolja, hogy mennyire vonzó a bérlés. Minél csábítóbb a hely, annál népszerűbb lesz. Ne habozzon és kösse meg most a szerzdődést az új kiadó lakás vagy szoba bérlésére. Maia összes elérhető albérlet ajánlata elérhető térképen ahol minden kiadó lakás és szoba ajánlat bérleti díja is látszik 30 napra megadva.

Kiadó lakások Maia területén, kaució nélkül, minden rezsi költséget magában foglalva

A kaució nélküli lakások azért jók, mert könnyedén költözhetsz új otthonba anélkül, hogy anyagi terhet jelentene az előre fizetendő nagyobb kaució összege. Ez a rugalmasság megkönnyíti a pénzügyeid kezelését és az új lakásodba való beköltözést.

Emellett, ha a bérleti díj tartalmazza a rezsiköltséget is, nem kell aggódnod a közüzemi számlák kiszámíthatatlan­sága miatt, mivel minden fizetnivaló benne foglaltatik a bérleti díjban. A Flatio széles választékban kínál olyan lakásokat Maia területén, ahol az áram, a víz és még az internet költsége is benne van a bérleti díjban.

Ez a megoldás nemcsak egyszerűsíti a pénzügyi tervezést, hanem megkímél a szolgáltatások bekötésével járó kellemetlenségektől is, amikor beköltözöl. Ideális megoldás azoknak, akik számára fontos a lakhatási költségek kényelmes kezelése.

Válassza ki a kívánt tartózkodási időt

Rövidtávon bérelhető lakások Maia területén

A rövid távra kiadó lakások Maia területén otthonosságot és rugalmasságot ötvöznek rövid távú kötelezettségekkel, ami különösen vonzóvá teszi őket. Mindegyik ingatlan teljesen berendezett, hogy gyorsan be tudj költözni anélkül, hogy hosszú távú bérleti szerződések vagy bútorvásárlás terhét cipelnéd.

Ez jelentősen csökkentheti a szolgáltatások beállításával és a változó költségekkel járó bosszúságokat. Ráadásul a rövid távra kivehető lakások rugalmas bérleti feltételeket kínálnak, néhány naposól akár több hetesig terjedő időtartamra, így ideális megoldást nyújtanak nyaralóknak, expatoknak és digitális nomádoknak.

Szálláshelyek havi foglalásokhoz Maia területén

Ha csak pár hónapra vennél ki lakást Maia területén, válassz ilyen szálláshelyet, így elkerülheted a hosszú távú kötelezettségeket, amelyeket a hagyományos bérleti szerződések megkövetelnek, jelentősen csökkentve az új helyre való költözés stresszét. Ez a fajta szállás ideális választás lehet szakembereknek és digitális nomádoknak, akik ideiglenes munkavégzésre érkeznek a városba, diákoknak, akik az egyetemi programok között váltanak, vagy bárkinek, aki új környéket szeretne felfedezni, mielőtt végleg letelepedik.

A Flatio gondoskodik arról, hogy minden ingatlan teljesen bútorozott legyen, ami azt jelenti, hogy azonnal berendezkedhetsz egy kényelmes és stílusos lakásban, ahogy megérkezel, anélkül, hogy a költözéssel vagy új bútorok vásárlásával kellene bajlódnod.

Hosszútávú ingatlanbérlés Maia területén

A hosszú távú lakásbérlés Maia területén állandó lakcímet biztosít, anélkül, hogy az ingatlanvásárlás hosszú távú pénzügyi kötelezettségeivel járna. A Flatio-n kínált ingatlanok havi bérleti díjai alacsonyabb havi költségeket jelentenek a versenytársak rövid távú bérleményeihez képest, és gyakran olyan kényelmi szolgáltatásokat tartalmaznak, amelyek növelik az otthonosság élményét.

A felhasználóbarát keresőeszközeink és részletes ingatlanleírásaink segítségével a Flatio könnyedén megtalálja azokat a lakásokat az adott városban, amelyek minden általad felállított szempontnak megfelelnek, a környéktől az elrendezésen át a kényelmi szolgáltatásokig.

Különálló szoba - Porto WiFi 3000/3000 Mbps · Modern private room with stunning view – Best area
1. 8. – 27. 1. (179 éjszaka)
7 863 Ft 7 548 Ft / éjszaka

1 461 287 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Senhora da Hora WiFi 514/120 Mbps · Cozy 2-Bedroom Apartment with Terrace in Matosinho
13. 7. – 26. 7. (13 éjszaka)
14 958 Ft / éjszaka

223 517 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Casa Minda - A lovely apartment
1. 3. 2027 – 14. 3. 2027 (13 éjszaka)
21 526 Ft / éjszaka

321 821 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Leça do Balio WiFi 250/250 Mbps · Bright Studio Private Entrance Near Metro/Airport
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
17 580 Ft / éjszaka

80 724 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Large Room in Casa Minda
12. 7. 2027 – 16. 7. 2027 (4 éjszaka)
10 763 Ft / éjszaka

49 511 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Single room in Casa Minda
12. 4. 2027 – 16. 4. 2027 (4 éjszaka)
8 969 Ft / éjszaka

41 259 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Senhora da Hora VIVA Cozy Panoramic Flat
11. 7. – 9. 8. (29 éjszaka)
27 428 Ft / éjszaka

914 874 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - São Mamede de Infesta WiFi 283/206 Mbps · Private room in apartment
15. 5. – 28. 5. (13 éjszaka)
8 362 Ft / éjszaka

124 854 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Senhora da Hora All-inclusive / Move-in ready / Parking / Cleaning
27. 9. – 25. 12. (89 éjszaka)
17 568 Ft / éjszaka

1 760 505 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Ház - São Mamede de Infesta WiFi 442/333 Mbps · Charm São Mamede
24. 5. – 28. 5. (4 éjszaka)
17 311 Ft / éjszaka

79 647 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 720/431 Mbps · Premium 1BR Apt with Parking, Workspace & Services
9. 8. – 7. 9. (29 éjszaka)
17 469 Ft / éjszaka

582 649 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Porto Spectacular single bedroom close to ISEP-room 2
1. 7. – 30. 7. (29 éjszaka)
7 658 Ft / éjszaka

255 447 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Kiadó nyaralók, apartmanok Maia területén

A nyaralási céllal kiadó apartmanok Maia területén fantasztikus lehetőséget kínálnak, amelyek több helyet és magánéletet biztosíthatnak a hagyományos szállodai szobákhoz képest – nemcsak a Maiai szállás kényelmét kapod meg, hanem lehetőséget is arra, hogy úgy élj, mint a helyiek. A Flatio arra specializálódott, hogy összekapcsolja az utazókat a tökéletes apartmanokkal, így emlékezetes és autentikus ott-tartózkodást biztosítva számukra.

Ezen felül, sok apartman található lakóövezetekben, közel a helyi látnivalókhoz, így autentikusabb és gazdagítóbb utazási élményt nyújtva.

Ezenkívül az apartmanok költséghatékony választást jelenthetnek, különösen csoportok és családok számára. Nemcsak, hogy megspórolható több szállodai szoba ára az adott helyen, de ez a megoldás lehetővé teszi az önköltséges ellátást, ami jelentősen csökkentheti az étkezésre szánt költségeket is.

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Porto Comfy single bedroom near Faculdade de Desporto
1. 8. – 30. 8. (29 éjszaka)
7 658 Ft / éjszaka

255 447 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Porto Beautiful single bedroom near IPO metro station
1. 7. – 30. 7. (29 éjszaka)
7 052 Ft / éjszaka

235 356 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Porto Amazing single bedroom near student campus-Room 1
21. 7. – 19. 8. (29 éjszaka)
7 658 Ft / éjszaka

255 447 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Senhora da Hora NEW Studio in Oporto (FURNISHED with GARAGE)
14. 5. – 8. 5. (359 éjszaka)
18 300 Ft 16 471 Ft / éjszaka

6 221 143 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Porto Spacious double ensuite bedroom in Porto-Room 4
1. 8. – 30. 8. (29 éjszaka)
8 252 Ft / éjszaka

275 179 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Senhora da Hora WiFi 500/300 Mbps · Apartamento t1+1 à estação de metro
1. 10. – 14. 10. (13 éjszaka)
20 340 Ft / éjszaka

304 241 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Senhora da Hora WiFi 180/180 Mbps · CentralMatosinhosApartment w/park by Unique Hosts
14. 5. – 27. 5. (13 éjszaka)
23 927 Ft / éjszaka

357 698 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Matosinhos Stylish Studio @ Matosinhos
14. 5. – 12. 6. (29 éjszaka)
38 649 Ft / éjszaka

1 289 075 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Senhora da Hora WiFi 180/180 Mbps · Nice Circunvalação Studio I by Unique Hosts
14. 5. – 27. 5. (13 éjszaka)
18 546 Ft / éjszaka

277 332 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Senhora da Hora WiFi 150/150 Mbps · Nice Circunvalação Studio II by Unique Hosts
1. 1. 2027 – 14. 1. 2027 (13 éjszaka)
18 546 Ft / éjszaka

277 332 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
1. 8. – 27. 1. (179 éjszaka)
7 863 Ft 7 548 Ft / éjszaka

1 461 287 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
13. 7. – 26. 7. (13 éjszaka)
14 958 Ft / éjszaka

223 517 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Kiadó lakások mindenkinek

Szállás digitalis nomádok részére Maia területén

A Maia területén kínált lakások a digitális nomádok számára kivételes rugalmasságot és kényelmet biztosítanak dinamikus életmódjukhoz –ezt segíti az is, hogy a választható lakások részletes leírással rendelkeznek a weboldalon. Ráadásul ezek a lakások központi elhelyezkedésűek, általában Maia szívében találhatók, könnyű hozzáférést biztosítva a helyi kényelmi szolgáltatásokhoz, kávézókhoz és közösségi munkaterekhez, amelyek elengedhetetlenek a magas minőségű munka és magánélet egyensúlyának fenntartásához, ennél az életformánál.

Diákok számára kiadó ingatlanok Maia területén

A Maia területén tanulók számára kínált lakások megfizethetők és közösségi élményt nyújtanak, így segítve a diákokat az új városhoz való alkalmazkodásban. Ezekre az albérletekre specializálódtunk, biztosítva számodra azt, hogy költséghatékony és a kampusz közelében lévő helyet találj.

Tekintsd meg a Flatio kínálatát, és néhány kattintással megtalálhatod az ideális diáklakást Maia városában, amely támogatja ahogy a tanulmányaidat, úgy a társasági életedet is!

1. 8. – 27. 1. (179 éjszaka)
7 863 Ft 7 548 Ft / éjszaka

1 461 287 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
13. 7. – 26. 7. (13 éjszaka)
14 958 Ft / éjszaka

223 517 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
1. 3. 2027 – 14. 3. 2027 (13 éjszaka)
21 526 Ft / éjszaka

321 821 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
17 580 Ft / éjszaka

80 724 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
12. 7. 2027 – 16. 7. 2027 (4 éjszaka)
10 763 Ft / éjszaka

49 511 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
12. 4. 2027 – 16. 4. 2027 (4 éjszaka)
8 969 Ft / éjszaka

41 259 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Senhora da Hora VIVA Cozy Panoramic Flat
11. 7. – 9. 8. (29 éjszaka)
27 428 Ft / éjszaka

914 874 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
15. 5. – 28. 5. (13 éjszaka)
8 362 Ft / éjszaka

124 854 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
27. 9. – 25. 12. (89 éjszaka)
17 568 Ft / éjszaka

1 760 505 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
24. 5. – 28. 5. (4 éjszaka)
17 311 Ft / éjszaka

79 647 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
9. 8. – 7. 9. (29 éjszaka)
17 469 Ft / éjszaka

582 649 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits