Kiadó lakások Porto területén - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Legjobb ajánlatok Porto városában
Legjobb választás + 20% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Porto WiFi 1000/1000 Mbps · Suite with Private Bathroom & Equipped Kitcthen
Új hirdetés
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
17 580 Ft 14 082 Ft / éjszaka

64 939 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Legjobb választás
Lakás - Porto Új, bútorozott és felszerelt egyhálószobás lakás,
Új hirdetés
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
16 380 Ft / éjszaka

546 413 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Porto WiFi 500/100 Mbps · Bright Modern Room | 500Mbps Fiber | City Center
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
8 342 Ft / éjszaka

38 389 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto T1 Porto 2D
24. 5. – 31. 5. (7 éjszaka)
14 351 Ft / éjszaka

115 526 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto T1 Porto 1E
20. 6. – 27. 6. (7 éjszaka)
14 351 Ft / éjszaka

115 526 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 192/87 Mbps · 2 bedroom apartment in Pinheiro Manso
11. 9. – 10. 10. (29 éjszaka)
18 359 Ft / éjszaka

612 428 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto T1 Porto 2E
21. 6. – 28. 6. (7 éjszaka)
14 351 Ft / éjszaka

115 526 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 20/20 Mbps · Charming flat close to Jardim Arca d'Água
1. 10. – 30. 10. (29 éjszaka)
15 551 Ft / éjszaka

518 787 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto VIVA Batalha Serviced Duplex
27. 8. – 25. 9. (29 éjszaka)
16 194 Ft / éjszaka

539 955 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Porto WiFi 90/90 Mbps · T1 Central - Porto Burguês
13. 6. – 17. 6. (4 éjszaka)
23 320 Ft / éjszaka

107 273 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Ház - Porto Versatile author studio in Porto
1. 7. – 5. 7. (4 éjszaka)
35 878 Ft / éjszaka

165 036 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Porto WiFi 3000/3000 Mbps · Modern private room with stunning view – Best area
1. 6. 2027 – 27. 11. 2027 (179 éjszaka)
7 903 Ft 7 584 Ft / éjszaka

1 468 462 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Szállás Porto kaució nélkül pár hónapra közvetlenül a tulajdonostól

Kiadó bútorozott lakást keres Porto pár hónapra? A Flatio-n ajánlott kiadó lakások ideálisak üzleti úton lévő munkatársaknak, expatoknak, digitális nomádoknak és még Erasmus cserediákoknak is. Teljesen bútorozott lakásokat ajánlunk Wi-Fi-vel közvetlenül a tulajdonosoktól és más bérbeadóktól. A Flatio-val találhat kiadó lakást két hétre, egy hónapra vagy akár egy egész évre is. Minden rezsiköltség benne van a bérleti díjban. Széleskörű ajánlataink között megtalálhatóak mind az olcsó albérletek és a luxus apartmanok. A bérleti szerződés megkötése egyszerű és gyors – mindent online intézhet és másnap már költözhet is az új szállásra.

A kiadó albérletek/szobák száma a Flatio 534
Jelenleg a legolcsóbb kiadó albérlet ajánlat 5 358 Ft
Jelenleg a legdrágább kiadó albérlet ajánlat Porto 137 890 Ft
Előnyök szállás bérlés esetén a Flatio-n keresztül albérlet kaució nélkül, online kapcsolat
A legnagyobb kiadó lakás ajánlat Porto 277 m2
Jelenleg a legkisebb kiadó garzon lakás 16 m2
Ezen a helyen a Flatio által intézett összes bérlés száma 586

Hely értékelés Porto

A látogatók és a bérlők által adott Porto összesített pontszáma 9.3.

A hely értékelése befolyásolja, hogy mennyire vonzó a bérlés. Minél csábítóbb a hely, annál népszerűbb lesz. Ne habozzon és kösse meg most a szerzdődést az új kiadó lakás vagy szoba bérlésére. Porto összes elérhető albérlet ajánlata elérhető térképen ahol minden kiadó lakás és szoba ajánlat bérleti díja is látszik 30 napra megadva.

Új kiadó lakás és szoba Porto és környékén. Kaució nélkül és közvetlenül a tulajdonostól

A Flatio közvetlenül a kiadó lakások és ingatlanok tulajdonosaival dolgozik együtt, akik ingatlanközvetítő nélkül akarják kiadni albérletbe apartmanjukat vagy házukat. Minden tulajdonos megtekinthető az adatlapján és az is, hogy a korábbi bérlések során hogyan értékelték őket. A Flatio-nál különleges elveket állítottunk fel amikor a bérlés pár hónapra szól, így kaució nélkül tud bérelni a tulajdonostól vagy más kiadótól. Nem ingatlanközvetítők vagyunk, hanem egy innovatív vállalat, amely az ingatlanok teljes bérlés folyamatát átülteti az online térbe. A Porto környékén lévő kiadó albérletek közül sokat személyesen meglátogattak és lefényképeztek a Flatio kollégái, akik aztán virtuális sétákat készítettek ezekről a kiadó ingatlanokról. Ez az egyik oka annak, hogy garantálni tudjuk, hogy minden egyes kiadó szállás ajánlata pontos adatokat tartalmaz. Jobban szeretne egy olyan házban bérelni ahol lift van vagy szeretne lépcsőzni, hogy fejlessze az állóképességét? A kiadó ingatlanok, lakások és szobák leírásaiban minding teljes információt talál a rendelkezésre álló felszereltségekről.

Lakás - Vila Nova de Gaia WiFi 519/124 Mbps · two bedroom apartment
25. 7. – 29. 7. (4 éjszaka)
21 527 Ft / éjszaka

99 022 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Ház - Santa Maria da Feira WiFi 211/211 Mbps · Cozy Villa Passos
6. 6. – 10. 6. (4 éjszaka)
27 985 Ft / éjszaka

128 800 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Senhora da Hora WiFi 514/120 Mbps · Cozy 2-Bedroom Apartment with Terrace in Matosinho
13. 7. – 26. 7. (13 éjszaka)
14 958 Ft / éjszaka

223 517 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Porto WiFi 1000/300 Mbps · Stylish & Quiet Studio near Foz
Új hirdetés
15. 6. – 19. 6. (4 éjszaka)
26 908 Ft / éjszaka

123 777 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto Modern 2-Bedroom Flat in Central Cedofeita, Porto
21. 6. – 20. 7. (29 éjszaka)
22 529 Ft / éjszaka

751 273 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 100/40 Mbps · Charming 1-Bedroom Apartment with Sunlit Interiors
19. 5. – 1. 6. (13 éjszaka)
14 820 Ft / éjszaka

221 723 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Vila Nova de Gaia WiFi 500/100 Mbps · En-suite bedroom 10min walk to Porto city center
16. 6. 2027 – 15. 7. 2027 (29 éjszaka)
10 343 Ft / éjszaka

344 782 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
1. 10. – 14. 10. (13 éjszaka)
8 086 Ft / éjszaka

120 907 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto VIVA Old Street Homes Charming Duplex
22. 6. – 21. 7. (29 éjszaka)
24 174 Ft / éjszaka

806 166 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Stúdió - Porto WiFi 700/700 Mbps · Serviced Studio Flat
1. 8. – 5. 8. (4 éjszaka)
46 641 Ft / éjszaka

214 547 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Casa Minda - A lovely apartment
1. 3. 2027 – 14. 3. 2027 (13 éjszaka)
21 526 Ft / éjszaka

321 821 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Ház - Porto A Little Slice of Heaven in Porto
23. 6. – 6. 7. (13 éjszaka)
12 667 Ft / éjszaka

189 432 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A legjobb kiadó garzon lakás és szoba Porto. Bérlők maguk értékeltek

Amennyiben szállást keres Porto városban és biztos akar lenni abban, hogy nem lesz csalódott, akkor jó helyen jár. A következő kiadó albérletek a legjobbak, hogy szállást válasszon ebben a városban. Nem számít, hogy nagyon olcsó albérlet kaució nélkül vagy luxus lakás vagy nyaraló. A korábbi bérlés során akik ott laktak pár hónapig élvezték az albérletet és biztosították, hogy az értékelésükben megosztották a benyomásaikat a kibérelt lakásról.

Lakás - Porto Boutique Bonfim T1 Flat, Art District
26. 6. – 25. 7. (29 éjszaka)
22 256 Ft 21 588 Ft / éjszaka

720 060 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto Apartamento T1 na melhor zona cidade-FOZ
4. 1. 2027 – 2. 2. 2027 (29 éjszaka)
24 013 Ft 19 213 Ft / éjszaka

640 770 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 200/80 Mbps · Apartment with terrace in Rua do Bonfim,
2. 1. 2027 – 31. 1. 2027 (29 éjszaka)
14 339 Ft / éjszaka

478 246 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Leça do Balio WiFi 250/250 Mbps · Bright Studio Private Entrance Near Metro/Airport
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
17 580 Ft / éjszaka

80 724 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto VIVA Historic Centre Downtown
22. 7. – 20. 8. (29 éjszaka)
32 166 Ft / éjszaka

1 072 735 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto VIVA - Laje Serviced Apartments
24. 6. – 23. 7. (29 éjszaka)
31 349 Ft / éjszaka

1 045 468 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 500/100 Mbps · Central flat with 2 bedrooms
6. 6. – 10. 6. (4 éjszaka)
50 229 Ft / éjszaka

231 051 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 356/279 Mbps · Apartment in the heart of Oporto (near Aliados)
14. 7. – 27. 7. (13 éjszaka)
30 496 Ft / éjszaka

456 002 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Porto WiFi 500 Mbps · Charming Mezzanine house in Central Porto
1. 11. – 30. 11. (29 éjszaka)
9 650 Ft / éjszaka

321 821 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 200/100 Mbps · Gloria Boulevard
1. 8. – 14. 8. (13 éjszaka)
23 320 Ft / éjszaka

348 728 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto WiFi 500 Mbps · Cosy two bedroom apartment close to Casa da Musica
16. 7. 2027 – 14. 8. 2027 (29 éjszaka)
16 145 Ft / éjszaka

538 520 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Large Room in Casa Minda
12. 7. 2027 – 16. 7. 2027 (4 éjszaka)
10 763 Ft / éjszaka

49 511 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Utóbbi időben bérelt lakások Porto és környékén

Ezek a gyönyörű kiadó lakások Porto városban nemrég kiadó albérletként lettek bérelve elégedett bérlőink által. Gyűjtsön inspirációt a saját albérlet kereséséhez, általunk is lehetséges a lakások bérlése. A legolcsóbb bérleti ajánlat Porto környékén elérhető már 5 358 Ft bérleti díjért 30 napra és a bérleti díj már tartalmazza a rezsiköltséget és a Wi-Fi-t.

Különálló szoba - Porto Room 1 bed at Universidade Católica and Praia 01
1. 1. 2027 – 14. 1. 2027 (13 éjszaka)
8 969 Ft / éjszaka

134 182 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Porto Room 1 bed near Catholic University and Beach
1. 1. 2027 – 14. 1. 2027 (13 éjszaka)
10 763 Ft / éjszaka

161 090 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Porto Room in large house with garden near the beach
1. 1. 2027 – 14. 1. 2027 (13 éjszaka)
8 969 Ft / éjszaka

134 182 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Vila do Conde WiFi 1000/1000 Mbps · Atlantic Doors - Sea View, Terrace & Garage
3. 10. – 1. 11. (29 éjszaka)
16 145 Ft 14 537 Ft / éjszaka

484 704 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Vila do Conde WiFi 100/100 Mbps · Apartman Vila do Conde-ban
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
26 908 Ft 25 560 Ft / éjszaka

852 447 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Ház - Porto WiFi 750/100 Mbps · Typical Porto Moradia in Bonfim
20. 8. – 17. 9. (28 éjszaka)
13 416 Ft / éjszaka

431 965 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Porto WiFi 90/90 Mbps · T1 Center City - Sé Medieval
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
21 527 Ft / éjszaka

99 022 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Leça da Palmeira WiFi 216/143 Mbps · Casa de Mar - First sea line apartment
17. 8. – 21. 8. (4 éjszaka)
21 527 Ft / éjszaka

99 022 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Vila Nova de Gaia Jardim do Morro Haus by MP
17. 5. – 15. 6. (29 éjszaka)
16 380 Ft / éjszaka

546 413 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Porto WiFi 360/100 Mbps · Dream Bonfim
30. 5. – 3. 6. (4 éjszaka)
12 198 Ft / éjszaka

55 968 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Porto WiFi 100/100 Mbps · Spacious Flat with Parking at Serralves
23. 5. – 5. 6. (13 éjszaka)
19 953 Ft / éjszaka

298 142 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Porto VIVA - Ildefonso 3T - Serviced Apartments
30. 6. – 29. 7. (29 éjszaka)
32 327 Ft / éjszaka

1 078 116 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Albérlet Porto munkavállalóknak, nomádoknak és diákoknak egyaránt

Mindenki más típusú szállást részesít előnyben. Éppen ezért, a Flatio Porto legjobb kiadó lakásait válogatta össze, akár ha Ön diákként készül az Erasmus kalandra, akár expat vagy digitális nomád, akinek éppen gyakran kell költöznie munka miatt, hogy maximalizálja a hatékonyságát. Az alábbiakban talál egy listát Porto legjobb kiadó albérleteiről, amelyek tökéletesen fognak illeni Önhöz.

Cokkie beállítások a Flatio-n