Kiadó lakások Leça da Palmeira területén - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Legjobb ajánlatok Leça da Palmeira városában
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Leça da Palmeira WiFi 216/143 Mbps · Casa de Mar - First sea line apartment
17. 8. – 21. 8. (4 éjszaka)
21 434 Ft / éjszaka

98 594 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

Szállás Leça da Palmeira kaució nélkül pár hónapra közvetlenül a tulajdonostól

Kiadó bútorozott lakást keres Leça da Palmeira pár hónapra? A Flatio-n ajánlott kiadó lakások ideálisak üzleti úton lévő munkatársaknak, expatoknak, digitális nomádoknak és még Erasmus cserediákoknak is. Teljesen bútorozott lakásokat ajánlunk Wi-Fi-vel közvetlenül a tulajdonosoktól és más bérbeadóktól. A Flatio-val találhat kiadó lakást két hétre, egy hónapra vagy akár egy egész évre is. Minden rezsiköltség benne van a bérleti díjban. Széleskörű ajánlataink között megtalálhatóak mind az olcsó albérletek és a luxus apartmanok. A bérleti szerződés megkötése egyszerű és gyors – mindent online intézhet és másnap már költözhet is az új szállásra.

A kiadó albérletek/szobák száma a Flatio 1
Jelenleg a legolcsóbb kiadó albérlet ajánlat 0 Ft
Jelenleg a legdrágább kiadó albérlet ajánlat Leça da Palmeira 0 Ft
Előnyök szállás bérlés esetén a Flatio-n keresztül albérlet kaució nélkül, online kapcsolat
A legnagyobb kiadó lakás ajánlat Leça da Palmeira 0 m2
Jelenleg a legkisebb kiadó garzon lakás 0 m2
Ezen a helyen a Flatio által intézett összes bérlés száma 0

Hely értékelés Leça da Palmeira

A látogatók és a bérlők által adott Leça da Palmeira összesített pontszáma 9.2.

A hely értékelése befolyásolja, hogy mennyire vonzó a bérlés. Minél csábítóbb a hely, annál népszerűbb lesz. Ne habozzon és kösse meg most a szerzdődést az új kiadó lakás vagy szoba bérlésére. Leça da Palmeira összes elérhető albérlet ajánlata elérhető térképen ahol minden kiadó lakás és szoba ajánlat bérleti díja is látszik 30 napra megadva.

Új kiadó lakás és szoba Leça da Palmeira és környékén. Kaució nélkül és közvetlenül a tulajdonostól

A Flatio közvetlenül a kiadó lakások és ingatlanok tulajdonosaival dolgozik együtt, akik ingatlanközvetítő nélkül akarják kiadni albérletbe apartmanjukat vagy házukat. Minden tulajdonos megtekinthető az adatlapján és az is, hogy a korábbi bérlések során hogyan értékelték őket. A Flatio-nál különleges elveket állítottunk fel amikor a bérlés pár hónapra szól, így kaució nélkül tud bérelni a tulajdonostól vagy más kiadótól. Nem ingatlanközvetítők vagyunk, hanem egy innovatív vállalat, amely az ingatlanok teljes bérlés folyamatát átülteti az online térbe. A Leça da Palmeira környékén lévő kiadó albérletek közül sokat személyesen meglátogattak és lefényképeztek a Flatio kollégái, akik aztán virtuális sétákat készítettek ezekről a kiadó ingatlanokról. Ez az egyik oka annak, hogy garantálni tudjuk, hogy minden egyes kiadó szállás ajánlata pontos adatokat tartalmaz. Jobban szeretne egy olyan házban bérelni ahol lift van vagy szeretne lépcsőzni, hogy fejlessze az állóképességét? A kiadó ingatlanok, lakások és szobák leírásaiban minding teljes információt talál a rendelkezésre álló felszereltségekről.

Lakás - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Casa Minda - A lovely apartment
1. 3. 2027 – 14. 3. 2027 (13 éjszaka)
21 434 Ft / éjszaka

320 433 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Esposende WiFi 100/100 Mbps · 2 bedroom apartment, condo with swimming pool
13. 5. – 11. 6. (29 éjszaka)
12 047 Ft 11 801 Ft / éjszaka

393 664 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Leça do Balio WiFi 250/250 Mbps · Bright Studio Private Entrance Near Metro/Airport
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
17 504 Ft / éjszaka

80 376 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Large Room in Casa Minda
12. 7. 2027 – 16. 7. 2027 (4 éjszaka)
10 717 Ft / éjszaka

49 297 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Vila do Conde WiFi 1000/1000 Mbps · Atlantic Doors - Sea View, Terrace & Garage
3. 10. – 1. 11. (29 éjszaka)
16 075 Ft 14 474 Ft / éjszaka

482 613 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Vila do Conde WiFi 100/100 Mbps · Apartman Vila do Conde-ban
13. 5. – 11. 6. (29 éjszaka)
26 792 Ft 25 449 Ft / éjszaka

848 771 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Lakás - Vila do Conde WiFi 20/20 Mbps · Sunny flat in beach side Vila do Conde
20. 9. – 18. 11. (59 éjszaka)
21 179 Ft / éjszaka

1 425 335 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Ermesinde WiFi 29/32 Mbps · Single room in Casa Minda
12. 4. 2027 – 16. 4. 2027 (4 éjszaka)
8 931 Ft / éjszaka

41 081 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Lavra WiFi 90/98 Mbps · SeasideStudio, Lavra, near Porto, 200m from Beach
Új hirdetés
13. 5. – 11. 6. (29 éjszaka)
10 668 Ft / éjszaka

355 797 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Ház - Braga WiFi 1000/500 Mbps · Casa da Estrelícia: Tranquility in the City & Priv
Új hirdetés
23. 5. – 27. 5. (4 éjszaka)
71 445 Ft 64 301 Ft / éjszaka

295 783 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Braga WiFi 400/400 Mbps · Light , privat studio with Terrace
19. 5. – 23. 5. (4 éjszaka)
17 861 Ft / éjszaka

82 162 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Braga Studio Historic Center Braga
1. 10. – 30. 10. (29 éjszaka)
10 717 Ft / éjszaka

357 584 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A legjobb kiadó garzon lakás és szoba Leça da Palmeira. Bérlők maguk értékeltek

Amennyiben szállást keres Leça da Palmeira városban és biztos akar lenni abban, hogy nem lesz csalódott, akkor jó helyen jár. A következő kiadó albérletek a legjobbak, hogy szállást válasszon ebben a városban. Nem számít, hogy nagyon olcsó albérlet kaució nélkül vagy luxus lakás vagy nyaraló. A korábbi bérlés során akik ott laktak pár hónapig élvezték az albérletet és biztosították, hogy az értékelésükben megosztották a benyomásaikat a kibérelt lakásról.

+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Braga 2 bedroom Apartment City Center Braga
1. 10. – 30. 10. (29 éjszaka)
15 484 Ft / éjszaka

516 550 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Braga 2 Bedroom Apartment City Center Braga
1. 10. – 30. 10. (29 éjszaka)
15 484 Ft / éjszaka

516 550 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Braga Suite at the historical center with priv bathroom
14. 5. – 12. 6. (29 éjszaka)
7 243 Ft / éjszaka

241 485 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits