Albérlet pár hónapra - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Beköltözés - Kiköltözés Dátumok
Személyek száma Bérlők
Hány vendég?
Szűrők

Szállásajánlatok

Összesen 828 csodás szállás vár az új lakójára.
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Lakás - Lisszabon WiFi 500/100 Mbps · Spacious apartment “Santa Clara” Lisbon center
1. 6. – 5. 6. (4 éjszaka)
68 143 Ft / éjszaka

313 315 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse - Queluz WiFi 800/300 Mbps · New apartment + rooftop terrace + office
22. 5. – 19. 8. (89 éjszaka)
20 365 Ft 19 753 Ft / éjszaka

1 979 398 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection
1. 7. – 30. 7. (29 éjszaka)
6 788 Ft / éjszaka

226 423 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Oeiras Fantastic apt, 15m from Lisbon, Sintra and Cascais
1. 2. 2027 – 2. 3. 2027 (29 éjszaka)
26 618 Ft / éjszaka

887 664 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Lisszabon WiFi 200/100 Mbps · Studio at Infinity Tower
1. 1. 2027 – 30. 1. 2027 (29 éjszaka)
38 454 Ft 34 612 Ft / éjszaka

1 154 469 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon Lisbon Flower 360º - Lovely Flat with Pool & Park
28. 5. – 10. 6. (13 éjszaka)
30 757 Ft / éjszaka

459 697 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Oeiras Luxury Beach Experience in Lisbon w/ Swimming Pool
22. 5. – 20. 6. (29 éjszaka)
49 159 Ft / éjszaka

1 639 404 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
22. 5. – 26. 5. (4 éjszaka)
16 225 Ft / éjszaka

74 633 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Lisszabon WiFi 500/100 Mbps · Elegant and Spacious Room in lovely flat
25. 5. – 29. 5. (4 éjszaka)
12 709 Ft / éjszaka

58 408 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Amadora Modern 2-bedroom apartment 15 min from city center
18. 7. – 31. 7. (13 éjszaka)
54 082 Ft / éjszaka

808 705 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon WiFi 500/500 Mbps · Modern 3 bedroom flat in Benfica Lisbon
15. 9. – 19. 9. (4 éjszaka)
24 247 Ft / éjszaka

111 409 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A Flatio StayProtection: Újradefiniálja a biztonságot, az AXA támogatásával!

Lépjen be a biztonság páratlan szintjére a >StayProtection segítségével! Az AXA-val az oldalunkon forradalmi megoldást kínálunk, amely fokozza a nyugalmát és a bérleti tartózkodás örömét.

Többet megjeleníteni
Lakás - Lisszabon 3 bedroom & terrace in Alfama - First floor
30. 6. – 28. 8. (59 éjszaka)
24 053 Ft / éjszaka

1 618 853 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
15% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection
Különálló szoba - Lisszabon WiFi 1000/200 Mbps · Cable Car Room
30. 6. – 28. 8. (59 éjszaka)
7 095 Ft 6 032 Ft / éjszaka

405 975 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon 3BR luxury w/pool in Benfica
9. 7. – 22. 7. (13 éjszaka)
72 109 Ft / éjszaka

1 078 033 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Lisszabon WiFi 1000/100 Mbps · Barbadinhos153 - medium term rentals
25. 12. 2026 – 23. 1. 2027 (29 éjszaka)
21 036 Ft / éjszaka

701 623 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits