Albérlet pár hónapra - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Beköltözés - Kiköltözés Dátumok
Személyek száma Bérlők
Hány vendég?
Szűrők

Szállásajánlatok

Összesen 746 csodás szállás vár az új lakójára.
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Lisszabon Suite G - Private bathroom
1. 11. – 29. 4. (179 éjszaka)
11 730 Ft / éjszaka

2 271 099 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon WiFi 35/34 Mbps · São José 2BR City Center
16. 5. – 14. 6. (29 éjszaka)
48 265 Ft / éjszaka

1 609 610 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Amadora WiFi 100/20 Mbps · Great location central do Lisbon Sintra Cascais
15. 10. – 13. 11. (29 éjszaka)
23 741 Ft 23 269 Ft / éjszaka

775 998 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon WiFi 1000/1000 Mbps · Stylish 2-bedroom House with Terrace
24. 6. – 7. 7. (13 éjszaka)
28 447 Ft / éjszaka

425 268 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Lakás - Algés Luxe Terrace Apartment
21. 4. 2027 – 4. 5. 2027 (13 éjszaka)
64 817 Ft 58 335 Ft / éjszaka

872 142 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Alfragide WiFi 1000/100 Mbps · 4 bedroom apartment Alfragide
16. 5. – 29. 5. (13 éjszaka)
216 055 Ft / éjszaka

3 230 023 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Amadora WiFi 1000 Mbps · Near Lisbon Apartment
15. 8. – 13. 9. (29 éjszaka)
16 924 Ft / éjszaka

564 624 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon Breathtaking views | T4 duplex with 3 terraces
16. 5. – 14. 6. (29 éjszaka)
50 562 Ft / éjszaka

1 686 310 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Lisszabon Quarto com boa luz natural.
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
18 005 Ft / éjszaka

82 821 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Lisszabon WiFi 500/500 Mbps · Spacious 2BR Apartment in São Vicente
16. 5. – 12. 6. (27 éjszaka)
21 921 Ft / éjszaka

680 784 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection
Lakás - Lisszabon Cozy 1-Bedroom Studio with view
1. 9. – 30. 9. (29 éjszaka)
17 384 Ft 15 645 Ft / éjszaka

521 773 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A Flatio StayProtection: Újradefiniálja a biztonságot, az AXA támogatásával!

Lépjen be a biztonság páratlan szintjére a >StayProtection segítségével! Az AXA-val az oldalunkon forradalmi megoldást kínálunk, amely fokozza a nyugalmát és a bérleti tartózkodás örömét.

Többet megjeleníteni
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Lisszabon WiFi 1000/500 Mbps · Principle Real Sanctuary - Garden Pool Co-Working
11. 6. – 10. 7. (29 éjszaka)
30 720 Ft / éjszaka

1 024 461 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon Marquês de Pombal Classical Living
21. 6. – 20. 7. (29 éjszaka)
65 462 Ft / éjszaka

2 183 237 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Odivelas WiFi 200/200 Mbps · HappyRoom
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
18 005 Ft / éjszaka

82 821 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Lakás - Lisszabon Travel Themed Home | Office • Balcony • Lofts
27. 6. – 1. 7. (4 éjszaka)
63 016 Ft / éjszaka

289 874 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
15% kedvezmény!
Lakás - Lisszabon 2 Bedroom Apt in the best location - São Sebastião
1. 6. – 30. 6. (29 éjszaka)
33 526 Ft 28 497 Ft / éjszaka

950 283 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
miért a Flatio?
Végső bérleti díjak – minden benne van
A Flatio-nál a látható bérleti díjak mindig véglegesek. Ez azt jelenti, hogy nincsenek rejtett költségek, váratlan díjak – csak egyértelmű összegek, amelyek tartalmazzák a Wi-Fi-t, a közüzemi szolgáltatásokat és a teljesen felszerelt ingatlanokat.
Lakás - Lisszabon Lisboa Charming Apartment III
1. 11. – 30. 11. (29 éjszaka)
27 317 Ft / éjszaka

911 032 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon WiFi 203/91 Mbps · 2-bed 2-bath apartment in Lisbon, bills included
18. 2. 2027 – 22. 2. 2027 (4 éjszaka)
37 810 Ft / éjszaka

173 925 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Lisszabon Modern Studio in centre of Lisbon 0A
26. 8. – 8. 9. (13 éjszaka)
20 996 Ft / éjszaka

314 000 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Amadora WiFi 1000/100 Mbps · Apartment in Alfragide
1. 7. – 5. 7. (4 éjszaka)
54 014 Ft / éjszaka

248 463 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Lisszabon WiFi 1000 Mbps · Bright Private Suite for Rent Alvalade
1. 9. – 27. 2. (179 éjszaka)
10 980 Ft / éjszaka

2 125 982 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
20% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse - Lisszabon WiFi 500/100 Mbps · Bright design apartment with balcony & river view
2. 12. 2027 – 31. 12. 2027 (29 éjszaka)
28 807 Ft 23 046 Ft / éjszaka

768 436 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Lisszabon Spacious Family Apartment in Areeiro
3. 12. – 16. 12. (13 éjszaka)
36 009 Ft 34 209 Ft / éjszaka

511 330 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon 1BR Apartment - Downtown Lisbon Chiado
16. 5. – 14. 6. (29 éjszaka)
69 721 Ft / éjszaka

2 325 112 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon Great apartment in LIsbon's city center!
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
42 041 Ft / éjszaka

193 369 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon 2 Bedroom apartment with Balcony
1. 9. – 26. 8. (359 éjszaka)
24 492 Ft / éjszaka

9 256 518 Ft összesen

Minden díj benne van · 1 000 EUR kaució
Lakás - Amadora 2 bedroom apartment with free parking
27. 5. – 9. 6. (13 éjszaka)
34 624 Ft / éjszaka

517 812 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon WiFi 1000/500 Mbps · Charming, central, and brand-new apartment
16. 5. – 14. 6. (29 éjszaka)
51 133 Ft / éjszaka

1 705 395 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon WiFi 500/100 Mbps · Spacious apartment “Santa Clara” Lisbon center
1. 6. – 5. 6. (4 éjszaka)
68 057 Ft / éjszaka

312 919 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Penthouse - Queluz WiFi 800/300 Mbps · New apartment + rooftop terrace + office
16. 5. – 13. 8. (89 éjszaka)
20 339 Ft 19 728 Ft / éjszaka

1 976 903 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Lisszabon WiFi 200/100 Mbps · Studio at Infinity Tower
1. 1. 2027 – 30. 1. 2027 (29 éjszaka)
38 406 Ft 34 569 Ft / éjszaka

1 153 013 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Lisszabon Lisbon Flower 360º - Lovely Flat with Pool & Park
28. 5. – 10. 6. (13 éjszaka)
30 719 Ft / éjszaka

459 117 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
16 204 Ft / éjszaka

74 539 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Lisszabon WiFi 500/100 Mbps · Elegant and Spacious Room in lovely flat
19. 5. – 23. 5. (4 éjszaka)
12 693 Ft / éjszaka

58 335 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
OK
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása