Albérlet pár hónapra - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Beköltözés - Kiköltözés Dátumok
Személyek száma Bérlők
Hány vendég?
Szűrők

Szállásajánlatok

Összesen 1581 csodás szállás vár az új lakójára.
+ Stay Benefits StayProtection
Hotelszoba - Budapest, Magyarország Tetőtéri szoba az Opera közelében
Új hirdetés
17. 7. – 30. 7. (13 éjszaka)
6 371 Ft / éjszaka

95 424 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection
Hotelszoba - Budapest, Magyarország Studió szoba kiadó az Opera mellet
Új hirdetés
27. 7. – 9. 8. (13 éjszaka)
7 562 Ft / éjszaka

113 069 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits Flatio által igazolt Flatio-Igazolt
Lakás - Budapest, Magyarország NEWLY RENOVATED, 3 BEDROOM APARTMENT IN THE CENTRE
20. 5. – 18. 6. (29 éjszaka)
16 980 Ft / éjszaka

566 296 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Új hirdetés
31. 5. – 29. 6. (29 éjszaka)
25 483 Ft / éjszaka

849 896 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Brno, Csehország New spacious apartment in the center with terrace
1. 10. – 14. 10. (13 éjszaka)
14 304 Ft / éjszaka

213 865 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest, Magyarország Bright Apartment with Balcony, Garage & Cleaning
Új hirdetés
15. 6. – 14. 7. (29 éjszaka)
17 061 Ft / éjszaka

568 945 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 57/42 Mbps · Green apartman
1. 9. – 2. 10. (31 éjszaka)
8 267 Ft / éjszaka

294 728 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
1. 3. 2027 – 30. 3. 2027 (29 éjszaka)
7 624 Ft / éjszaka

254 224 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 1000/50 Mbps · Jewel of Budapest Entire Flat with Luxury Bathtub
1. 8. – 5. 8. (4 éjszaka)
27 007 Ft / éjszaka

124 232 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 60/60 Mbps · CabletownPest - Design apartment in the centre
5. 10. – 3. 11. (29 éjszaka)
9 623 Ft / éjszaka

320 842 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Pozsony, Szlovákia Modern Apartment Near Bratislava Airport
2. 6. – 6. 6. (4 éjszaka)
17 285 Ft / éjszaka

79 581 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A Flatio StayProtection: Újradefiniálja a biztonságot, az AXA támogatásával!

Lépjen be a biztonság páratlan szintjére a >StayProtection segítségével! Az AXA-val az oldalunkon forradalmi megoldást kínálunk, amely fokozza a nyugalmát és a bérleti tartózkodás örömét.

Többet megjeleníteni
Lakás - Zágráb, Horvátország WiFi 300/300 Mbps · Apartment Rhapsody
9. 8. – 22. 8. (13 éjszaka)
25 206 Ft 23 960 Ft / éjszaka

358 291 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest, Magyarország Calm apartment in the heart of Budapest
2. 6. – 6. 6. (4 éjszaka)
35 000 Ft / éjszaka

161 006 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Penthouse - Zára, Horvátország WiFi 150/50 Mbps · Yela Silver
4. 7. – 8. 7. (4 éjszaka)
25 207 Ft / éjszaka

115 950 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - VIII. kerület, Magyarország WiFi 400/30 Mbps · YOUR HOME in heart of BUDAPEST
14. 6. – 27. 6. (13 éjszaka)
27 007 Ft 17 561 Ft / éjszaka

262 507 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 533/40 Mbps · Real home for 4 (or even more with kids)
23. 8. – 27. 8. (4 éjszaka)
47 000 Ft / éjszaka

216 208 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
miért a Flatio?
Nem kell óvadékot fizetnie

A Flatio-n keresztüli foglalással pénzt takarít meg! Bérbeadóink nem kérhetnek kauciót 180 napnál (6 hónapnál) rövidebb tartózkodások esetén.

Lakás - Bécs, Ausztria Apartment with balcony near the center
1. 8. – 30. 8. (29 éjszaka)
16 204 Ft / éjszaka

540 498 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 500/50 Mbps · LiveLikeLocals - UjBuda
16. 5. – 13. 8. (89 éjszaka)
10 689 Ft / éjszaka

1 071 161 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 1000/1000 Mbps · Eco-Parisian Chic 50m² Oasis |1Gbps| District VII
21. 4. 2027 – 19. 7. 2027 (89 éjszaka)
12 186 Ft / éjszaka

1 221 071 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 1040/267 Mbps · Elegant apartment in the city centre
16. 5. – 14. 6. (29 éjszaka)
16 924 Ft 16 078 Ft / éjszaka

536 222 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
19. 5. – 17. 6. (29 éjszaka)
14 677 Ft / éjszaka

489 364 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Budapest, Magyarország WiFi 100/100 Mbps · Mezzanine Studio with AC at Keleti (4)
16. 5. – 4. 6. (19 éjszaka)
11 395 Ft / éjszaka

248 991 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
16. 5. – 11. 11. (179 éjszaka)
4 696 Ft / éjszaka

909 181 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 500/30 Mbps · Chill corner near to universities VET VII.István
1. 2. 2027 – 1. 5. 2027 (89 éjszaka)
12 036 Ft / éjszaka

1 206 067 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Pozsony, Szlovákia WiFi 150/150 Mbps · SOLO Apartment (2.4) @ BeONE Metropol
2. 8. – 15. 8. (13 éjszaka)
15 844 Ft 15 041 Ft / éjszaka

224 697 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
16. 5. – 12. 10. (149 éjszaka)
13 386 Ft / éjszaka

2 186 837 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Pozsony, Szlovákia Apartment in central location
29. 5. – 11. 6. (13 éjszaka)
21 606 Ft / éjszaka

323 003 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Ostrava, Csehország WiFi 250/200 Mbps · 2+1 apartment
21. 7. – 3. 8. (13 éjszaka)
12 825 Ft / éjszaka

191 568 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Stúdió - Budapest, Magyarország Studio near Andrassy av. in district 6th !
9. 8. – 13. 8. (4 éjszaka)
14 000 Ft / éjszaka

64 402 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest, Magyarország WiFi 132/22 Mbps · Calm Two-Room Home Close to Budapest Center
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
23 333 Ft / éjszaka

107 337 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Dubrava, Horvátország WiFi 43/40 Mbps · Stan Ulica Svetog Leopolda Mandića
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
28 807 Ft / éjszaka

132 513 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest, Magyarország NEWLY RENOVATED, COZY STUDIO APARTMENT IN THE CITY
1. 8. – 29. 10. (89 éjszaka)
9 105 Ft / éjszaka

912 352 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Budapest, Magyarország WiFi 350/50 Mbps · Room 4 - Népszínház u. 24.
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
5 761 Ft / éjszaka

86 062 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Budapest, Magyarország WiFi 350/30 Mbps · Akácfa utca 18. - room no2.
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
5 401 Ft / éjszaka

80 661 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
OK
Cokkie beállítások a Flatio-n

Cooki-k testreszabása