Albérlet pár hónapra - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Beköltözés - Kiköltözés Dátumok
Személyek száma Bérlők
Hány vendég?
Szűrők

Szállásajánlatok

Összesen 724 csodás szállás vár az új lakójára.
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest Vigszinház Luxury Suite
Új hirdetés
13. 5. – 11. 6. (29 éjszaka)
31 325 Ft 29 761 Ft / éjszaka

992 376 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
14% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest Castle Downtown
14. 6. – 27. 6. (13 éjszaka)
42 867 Ft 36 877 Ft / éjszaka

551 201 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 250/250 Mbps · Stylish 2BR Apartment with Garage,Terrace & AC
13. 5. – 11. 6. (29 éjszaka)
21 692 Ft / éjszaka

723 384 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest Ó utca 43-49 #212
13. 5. – 11. 6. (29 éjszaka)
22 949 Ft / éjszaka

765 538 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest WiFi 1000/100 Mbps · Stylish home right in the heart of the city
13. 5. – 10. 8. (89 éjszaka)
12 814 Ft 12 173 Ft / éjszaka

1 219 849 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection Bérlő által igazolt Bérlő által-Igazolt
Különálló szoba - Budapest WiFi 350/30 Mbps · Wesselényi utca 41. room no5 with balcony
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
6 430 Ft / éjszaka

96 094 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Budapest WiFi 350/30 Mbps · Akácfa utca 50. room no2
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
6 787 Ft / éjszaka

101 452 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 350/250 Mbps · Caesar Residence - Constantinus
5. 1. 2027 – 18. 1. 2027 (13 éjszaka)
13 107 Ft / éjszaka

196 117 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 350/250 Mbps · Caesar Residence - Titus
7. 9. – 20. 9. (13 éjszaka)
12 311 Ft / éjszaka

183 972 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 350/250 Mbps · Caesar Residence - Claudius
7. 9. – 20. 9. (13 éjszaka)
12 311 Ft / éjszaka

183 972 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - Budapest WiFi 500/500 Mbps · Spacious Stay at Bank Center & Parlament Neighbor
18. 10. – 16. 11. (29 éjszaka)
24 242 Ft / éjszaka

808 404 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A Flatio StayProtection: Újradefiniálja a biztonságot, az AXA támogatásával!

Lépjen be a biztonság páratlan szintjére a >StayProtection segítségével! Az AXA-val az oldalunkon forradalmi megoldást kínálunk, amely fokozza a nyugalmát és a bérleti tartózkodás örömét.

Többet megjeleníteni
Lakás - Budapest WiFi 500/500 Mbps · Day and Night HOT SPOT
24. 7. – 22. 8. (29 éjszaka)
29 773 Ft / éjszaka

993 090 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest WiFi 300/120 Mbps · ATELIER - UNIQUE AND STYLISH STUDIO APARTMENT
Új hirdetés
18. 5. – 22. 5. (4 éjszaka)
49 000 Ft 44 100 Ft / éjszaka

202 867 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Stúdió - Budapest WiFi 300/120 Mbps · BOUTIQUE DESIGNER STUDIO IN CENTRAL BUDAPEST
Új hirdetés
17. 5. – 21. 5. (4 éjszaka)
35 000 Ft 31 500 Ft / éjszaka

144 905 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Budapest WiFi 350/30 Mbps · Wesselényi utca 41. room no3 with private bathroom
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
7 145 Ft / éjszaka

106 811 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection
Különálló szoba - Budapest WiFi 350/30 Mbps · Soroksári ú 38 - room no3
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
6 073 Ft / éjszaka

90 735 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
miért a Flatio?
Nem kell óvadékot fizetnie

A Flatio-n keresztüli foglalással pénzt takarít meg! Bérbeadóink nem kérhetnek kauciót 180 napnál (6 hónapnál) rövidebb tartózkodások esetén.

Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Báthory 22 - Room 5
Új hirdetés
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
9 288 Ft / éjszaka

138 962 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Báthory 22 - Room 4
Új hirdetés
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
8 931 Ft / éjszaka

133 603 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Báthory 22 - Room 3
Új hirdetés
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
9 288 Ft / éjszaka

138 962 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Báthory 22 - Room 2
Új hirdetés
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
8 931 Ft / éjszaka

133 603 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Báthory 22 - Room 1
Új hirdetés
1. 7. 2027 – 14. 7. 2027 (13 éjszaka)
10 717 Ft / éjszaka

160 394 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Szondi utca 27 - Room 3
Új hirdetés
1. 8. 2027 – 14. 8. 2027 (13 éjszaka)
8 216 Ft / éjszaka

122 886 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/298 Mbps · Szondi utca 27 - Room 2
Új hirdetés
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
7 145 Ft / éjszaka

106 811 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Szondi utca 27. - Room 1.
Új hirdetés
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
8 216 Ft / éjszaka

122 886 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
Lakás - Budapest WiFi 500/100 Mbps · Spacious 45 sqm Apartment on Csengery Street
16. 6. – 13. 9. (89 éjszaka)
14 315 Ft 13 599 Ft / éjszaka

1 362 738 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
Lakás - Budapest WiFi 500/100 Mbps · Bright & Spacious Apartment Near the Parliament
16. 5. – 13. 8. (89 éjszaka)
12 982 Ft 12 333 Ft / éjszaka

1 235 900 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest Large Luxury Apartment in the Heart of Budapest
13. 5. – 17. 5. (4 éjszaka)
28 221 Ft / éjszaka

129 674 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Különálló szoba - Budapest WiFi 300/300 Mbps · Izabella utca 84 - room 4
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
12 503 Ft / éjszaka

186 829 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - Budapest Parisien lifestyle
13. 5. – 11. 6. (29 éjszaka)