Albérlet pár hónapra - Flatio
Bérlőként Bejelentkezés mint F4B
Beköltözés - Kiköltözés Dátumok
Személyek száma Bérlők
Hány vendég?
Szűrők

Szállásajánlatok

Összesen 120 csodás szállás vár az új lakójára.
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London Nincs Wi-Fi · Beautiful 1bed Apt in Kensington Olympia
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
37 454 Ft 35 580 Ft / éjszaka

1 186 587 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - London WiFi 500/500 Mbps · Spacious Room in Borough / London Bridge
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
24 350 Ft / éjszaka

111 844 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 252/26 Mbps · Peaceful garden flat in North London
15. 5. – 13. 7. (59 éjszaka)
37 095 Ft / éjszaka

2 496 469 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 220/21 Mbps · Two Bedroom Converted Warehouse, London
15. 7. – 10. 1. (179 éjszaka)
96 020 Ft 86 417 Ft / éjszaka

16 731 585 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 330/50 Mbps · Executive 3-Bed, 2-Bath Apartment
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
101 861 Ft 91 675 Ft / éjszaka

421 738 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London Cozy Studio Near Heathrow Airport – 7 Min Drive
24. 5. – 28. 5. (4 éjszaka)
42 174 Ft 37 974 Ft / éjszaka

174 771 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Loft - London WiFi 41 Mbps · Angel - Top Floor Double Studio
13. 7. – 10. 10. (89 éjszaka)
45 926 Ft / éjszaka

4 602 105 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Ház - London WiFi 5/50 Mbps · Double room with private bathroom in a house share
1. 6. 2027 – 29. 8. 2027 (89 éjszaka)
18 079 Ft / éjszaka

1 811 689 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
20% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 323/153 Mbps · Newly refurbished SW1 Grade 2 listed apartment
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
50 752 Ft 40 596 Ft / éjszaka

1 353 852 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - London WiFi 150/28 Mbps · Modern flat at Selden House
Új hirdetés
1. 9. – 29. 11. (89 éjszaka)
43 242 Ft / éjszaka

4 333 184 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - London WiFi 75/18 Mbps · Beautiful Serviced Apartment in East London
16. 5. – 20. 5. (4 éjszaka)
76 351 Ft / éjszaka

351 215 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució

A Flatio StayProtection: Újradefiniálja a biztonságot, az AXA támogatásával!

Lépjen be a biztonság páratlan szintjére a >StayProtection segítségével! Az AXA-val az oldalunkon forradalmi megoldást kínálunk, amely fokozza a nyugalmát és a bérleti tartózkodás örömét.

Többet megjeleníteni
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 100/10 Mbps · Modern 2-bedroom flat in North Greenwich
15. 5. – 12. 8. (89 éjszaka)
48 206 Ft / éjszaka

4 830 693 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
7% kedvezmény!
Ház - London Fully Equipped 3-BR Home with Patio
29. 8. – 26. 11. (89 éjszaka)
70 248 Ft 65 333 Ft / éjszaka

6 546 784 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
15% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London Roomspace - Churchyard Row
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
117 944 Ft 100 252 Ft / éjszaka

461 053 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
10% kedvezmény!
Penthouse - London Luxury 2-bedroom apartment in City f London
15. 5. – 28. 5. (13 éjszaka)
100 074 Ft 90 066 Ft / éjszaka

1 346 704 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 180/30 Mbps · Gorgeous Greenwich Mill Conversion (72m2)
8. 6. – 21. 6. (13 éjszaka)
49 811 Ft / éjszaka

744 524 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
miért a Flatio?
Végső bérleti díjak – minden benne van
A Flatio-nál a látható bérleti díjak mindig véglegesek. Ez azt jelenti, hogy nincsenek rejtett költségek, váratlan díjak – csak egyértelmű összegek, amelyek tartalmazzák a Wi-Fi-t, a közüzemi szolgáltatásokat és a teljesen felszerelt ingatlanokat.
20% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London Churchyard Row by Roomspace - 2 Bed 2 Bath
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
137 601 Ft 110 081 Ft / éjszaka

506 444 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection
Stúdió - London Modern & Bright Studio in Hammersmith – Bills Incl
1. 7. – 14. 7. (13 éjszaka)
35 136 Ft 33 376 Ft / éjszaka

498 938 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Ház - London Luxurious House in North-East London
25. 5. – 29. 5. (4 éjszaka)
61 906 Ft / éjszaka

284 769 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Ház - London Four bedroom semi-detached house with parking
7. 9. – 6. 10. (29 éjszaka)
82 072 Ft / éjszaka

2 737 078 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London One bedroom flat in Belsize Park
1. 6. – 30. 6. (29 éjszaka)
79 695 Ft / éjszaka

2 657 838 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - London WiFi 52/9 Mbps · 2 Bed in the heart of Hoxton/Shoreditch
11. 10. – 24. 10. (13 éjszaka)
111 431 Ft / éjszaka

1 666 101 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London Shabby Chique 1 bed Holborn Apartment
13. 6. 2027 – 19. 6. 2027 (6 éjszaka)
72 224 Ft 68 647 Ft / éjszaka

473 788 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London 2 bed Bethnal Green City View Apartment
7. 8. 2027 – 11. 8. 2027 (4 éjszaka)
80 478 Ft / éjszaka

370 199 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Különálló szoba - London WiFi 523/544 Mbps · London Bridge: Double bed and own WC
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
26 413 Ft / éjszaka

121 336 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
5% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 25/24 Mbps · Bright Paddington Flat Near Hyde Park
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
60 414 Ft 57 394 Ft / éjszaka

1 914 263 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
8% kedvezmény!
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 100/100 Mbps · Stylish 2 Bed | Walk to Harrods, Fiber WiFi
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
89 352 Ft 82 203 Ft / éjszaka

378 135 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Ház - Bromley Spacious House, Central Beckenham
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
74 288 Ft / éjszaka

341 722 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Lakás - London WiFi 50/20 Mbps · Three Bedroom Apartment By Stunning Park
13. 6. – 17. 6. (4 éjszaka)
115 558 Ft / éjszaka

531 568 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London Contemporary & Chic | Honor Oak, London
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
31 675 Ft / éjszaka

145 686 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Ház - London WiFi 345/98 Mbps · Elegant 4-Bed Townhouse | Private Garden | Parking
15. 5. – 13. 6. (29 éjszaka)
96 972 Ft / éjszaka

3 233 978 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Penthouse - London WiFi 50/20 Mbps · Penthouse Luxury Retreat: with Free Parking!
15. 5. – 28. 5. (13 éjszaka)
68 795 Ft / éjszaka

1 028 468 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
+ Stay Benefits StayProtection + Stay Benefits
Lakás - London WiFi 50/20 Mbps · Modern Luxe Pad: with Free Parking!
15. 5. – 19. 5. (4 éjszaka)
66 033 Ft / éjszaka

303 753 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
Ház - London WiFi 99/50 Mbps · Large 4BR House-Contractor, family relocations
Új hirdetés
15. 5. – 28. 5. (13 éjszaka)
144 749 Ft / éjszaka

2 164 090 Ft összesen

Minden díj benne van · Nincs kaució
OK
Cokkie beállítások a Flatio-n